Pranje denarja v velikem obsegu

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Rad bi izvedel več o pranju denarja v velikih količinah

Katere tehnike uporabljajo pralci denarja ?
V katera podjetja vlagajo sredstva ?
Kako pridejo do bančnih računov z gotovino ?

Vem, da veliko kartelov odide v Dubaj in da svoj denar družbi trust, toda kako družba trust opere denar?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
odpreti bančni račun na lažno ime je enostavno, če pobrskate po forumu, je na voljo tudi vadnica, samo preverite jo
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Ne vedno sem imel lažni bančni račun in so sized moj denar je bil le par tisočakov, so želeli dokaze o tem, od kod denar prihaja in podatke o osebi, ki ga pošilja Tuck me 6 mesecev, da se vrne v normalno zaprli račun po tem držijo BTC
 
  • Like
Reactions: vis

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Preberite mojo nit
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mislim, da ima v mislih to, da bi bilo videti povsem zakonito. Obstaja veliko trikov. Oče mojih prijateljev vsak mesec kupi avtomobil in ga po 30 dneh proda. Ima tudi osebno povezavo z enim od teh trgov z darilnimi karticami, kjer kupi nekaj sto stojnic darilnih avtomobilov in jih proda nazaj fantu minus 3 % dobi potrdilo in celih 9 jardov. Dela veliko kriptovalut in dnevnega trgovanja, ki ga izkrvavi kot 10% na mesec in je vse zakonito, ko je končal.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Poiščite bogate ppl, dajte jim umazan denar, da bodo svoj legalni denar vložili v vaše podjetje. Na primer, dajte jim 50 tisočakov, da bodo v vaše podjetje vložili 40-45 tisočakov s svojega bančnega računa. Sedaj imate legalno podjetje, ki je v celoti poplačano. Nato odprite kakšno podjetje, ki posluje samo z gotovino, kot so pralnica, hitra prehrana, pica, avtopralnica, in izdelajte lažne račune ali potrdila.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Poslovanje, ki ga ni mogoče revidirati - pralnice so dobre. solariji. Masažni saloni. "Prodaja umetnosti" je še ena dobra - vrednost je notranja ali subjektivna, z drugimi besedami, izdelek je edinstven in stane toliko, kolikor je kupec pripravljen plačati. Slikarski studio ali različne obrti. Tudi glasba.

Na temnem omrežju obstaja forum z imenom "Dread", ki bi vam verjetno lahko povedal vse, kar bi želeli vedeti. Sam tam nisem preživel časa, imam pa prijatelja, ki prisega na to spletno stran.
Polno je koristnih informacij za ljudi, kot smo mi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mislim, da je velika stvar, da imate pravno podjetje, ki ga lahko očistite svojega denarja, čeprav. Torej imate povprečno podjetje (avtopralnico). Ne zasluži veliko denarja, vendar lahko vanj vložite nekaj svojega nezakonitega denarja in temu rečete dobiček
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 to je lahko res res bolj enostavno, ustvarite svoje nft in jih nato kupite s svojim monero. Ni vam treba zamenjati kriptovalut v gotovino in ni vam treba odpreti neke vrste podjetja. Plačali boste davke na dobiček od vašega nft in oprali boste svoj denar.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Pozabil sem na NTF-je. Ali so še vedno nekaj takega? Vem, da je njihova priljubljenost zamrla, ko je padla kriptovaluta. Ali so se vrnili?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 da, imajo manjšo priljubljenost kot pred leti, vendar še vedno delujejo in so dober trg
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Te si bom moral še enkrat ogledati. Nekaj sem jih dobila, ko so se začeli izdajati, pa sem nanje pozabila. Mogoče sem bogat!! Haha
 
Top