Question Iztekanje poštnih paketov(Turčija )

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, poslali so mi brezplačen vzorec. Toda najverjetneje je policija odkrila Zanima me, če policija pride na moj naslov, kakšen je najboljši odziv, ki jim ga moram dati Če ima kdo izkušnje, mi prosim svetujte.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Izbrišite vse informacije o stvareh ali šifrirane
V bistvu uničite vse dokaze o zadevi
Kako vaš priti do tega, da je vaša pošiljka ujeta?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Zdravila v Turčiji po mojem mnenju preprosto niso vredna. Moj dragi prijatelj je dobil 9 let zapora (strog režim) za fken 80 gramov trave ... Kakorkoli že, izbrišite vse, ne povejte niti enega stavka in si poiščite odvetnika, če pridejo.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kjer je znano, kdo je naročil paket na naslovu, v bistvu lahko vsakdo naroči nekaj na nekem naslovu, morda je samo napaka, da je to ime in naslov na paketu, kdo ve itd,
Odvetnik vedno
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Nikoli ničesar ne priznajte in vse zanikate, nihče ne more dokazati, da ste to naročili, dokler nima čistih dokazov, da ste imeli stik s katero koli vrsto drog, če mislite, da vas lovijo, nikoli ničesar ne imejte pri sebi, ne naročajte več stvari na naslov, kjer živite, uporabljajte lažno ime. Na splošno nikoli več ne uporabljajte svojih resničnih podatkov in nikoli ne imejte snovi v količini, ki se je ne morete hitro znebiti. Svetujem vam, da drog nikoli ne nosite s seboj in da nikoli ne hodite zunaj s čim pri sebi. Vse to že veste, da je zdrava pamet, vendar če se res ukvarjajo s tem primerom, da ste naročili stvari, bodo na njem 24 ur na dan, tako da je lahko vsaka majhna napaka, ki jo naredite s tem, da imate sranje pri sebi, primer bližje. Vendar se najverjetneje ne bodo tako globoko poglobili v zadevo, ker ni šlo za veliko količino, temveč bodo le odprli oči in počakali, da jih bo več in da bodo prišla naročila večjih količin. Na koncu nikoli ne uporabljajte svojega pravega imena, svojega življenjskega naslova in na splošno, kot sem rekel, svojih resničnih podatkov. Ostanite varni
 
Top