Zakonita podjetja za podporo proizvodnji amfetamina

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Želim začeti proizvajati amfetamin, moje glavno vprašanje pa je logistika. Za rešitev tega vprašanja nameravam ustanoviti kemijsko podjetje. To mi bo omogočilo nakup predhodnih sestavin in opreme, potrebnih za sintezo amfetamina. Drugi način, kako nameravam uporabiti to podjetje, je, da prikrijem dejanski proizvodni postopek.

Tisti, ki že uporabljate zakonito podjetje v ta namen, mi, prosim, posredujte nekaj nasvetov, kako to pravilno storiti, pa tudi nekaj idej za snovi, ki jih lahko proizvajam.
 

GraceandAdam

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Z veseljem bi vas prosil, da mi pošljete sporočilo, če je to mogoče!
 

greenplace

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ne glede na to, ali želite odpreti laboratorij za metamfetamin, kokain, farmo plevela itd. v osnovi potrebujete tla, po možnosti pod zemljo, ki jih morajo zgraditi zaupanja vredni zidarji, tako da tla ne bodo registrirana.
Razmisliti morate tudi o tem, kako bodo zaposleni vstopali in izstopali, da drugi zaposleni ne bodo sumničavi.
poskrbite tudi za to, kako boste dobili zaloge. druga stvar je varnost, postavite kamere CCTV in jih imejte vedno izključene, uporabljajte motnje in elektromagnetne motnje, ki znotraj izolirajo od valov, da ne motijo signala tudi zunaj.
električna energija bo še ena od vaših težav, ki jo morate ustrezno prilagoditi glede na to, kaj želite proizvajati. laboratorij za metamfetamin nima enake porabe kot rastlinjak za plevel.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Še vedno ste tukaj? z veseljem bi se pogovarjali v DM
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Sliši se kot zgodba o zlomljenem badu, haha

To je toop notch za gotovo. vendar se mi zdi, da se lahko doseže bolj enostavno kot to.

@chemden Lahko se oglasiš prek DM, saj je to tudi zame zelo zanimiva tema.

Obstaja pa veliko načinov, kako uporabiti popolnoma enako opremo, ki se uporablja v proizvodnji amf. kot v 100-odstotno zakonitih podjetjih, ne da bi vzbudili kakršne koli sume in se sploh ne pretvarjali, da "trgujejo s kemičnimi izdelki".
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Pozdravljeni Zagotovo me zanima nekaj idej DM me
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Podjetja za dobavo kemikalij so strogo regulirana in nadzorovana, nevarnost pa ne preti le s strani LE, temveč tudi s strani pravne konkurence, ki rada izloči novince tako, da jih izda.

Bolj smiselno je podjetje s sorodnega področja, kot so na primer čistilna sredstva, to daje legitimacijo za praktično vse potrebno brez prej omenjenih težav.

Veliko sreče!
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Vsekakor je smiselno, da se ne pripravite na to, da vam bo zastavljenih preveč vprašanj
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, lahko svetujem in pomagam pri dms
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Objavljeno že dolgo nazaj, vendar sem si mislil, da bom vrgel nekaj misli in videl, kaj menijo drugi.

Precej prepričan sem, da bo Kitajska poslala, kar koli želite, kakor koli želite, in kar je najpomembneje, s kakršno koli oznako želite.

Recimo, da naročaš veliko prekurzorjev... poišči lokalno podjetje, ali pa velika podjetja v bližini, morda je eno od njih velika strojna tovarna.... lahko jim naročiš, da izdelek označijo kot kakšno industrijsko mazivo. Morda ugotovite, kaj kraj dejansko uporablja ali kaj se uporablja v resničnem življenju, in jim naročite, naj kemikalijo označijo kot tako.

Enako lahko storite z drugimi reagenti. Natrijev hidroksid je zdaj natrijev karbonat za peko.

Muriatna/kakršna koli kislina je zdaj koncentriran čistilni kis.

Morda vodite nekakšno uvozno-izvozno podjetje, ki nima posebne kategorije in naroči, kar je "donosno".

Oprema idk, to je še eno vprašanje, ki ga bo morda treba rešiti na tem trgu, ali pa je mogoče najti sorodne predmete, kot je oprema za predelavo mleka ali pivovarska oprema, in jo prilagoditi.
 
Top