Manj učinkovita?

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Pozdravljeni, prebral sem veliko ljudi, ki trdijo, da so reakcije z NaBH4 lees močne meth, to se zgodi s sintezo MDMA? Prebral sem, da morda da...
Ali pa se najmanj močan izdelek začne z uporabo glicidatov?
Če je tako... Zakaj se to zgodi?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vse poti imajo profil nečistoč, vendar teoretično gledano, če so dovolj dobro izolirane, na koncu ne bi smelo biti razlik, sekundarni amin je sekundarni amin.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teoretično in empirično, če imate natančno izolirano molekulo, ni nobene razlike, vse te "težave" so povezane le z ločevanjem izomerov, toda molekula je molekula ne glede na to, od kod prihaja, to je dokazljivo dejstvo.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
hočeš reči, da je visoka precej krajša, kot bi lahko pričakovali? slišal sem, da tečejo tudi takšne pripombe
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mislim, da ne bom sodeloval v tovrstnih razpravah, je očitna stvar in izguba časa, vedno se te stvari dogajajo povsod, pri vseh ljudeh s katerim koli izdelkom.
To je tako, kot ko proizvedeš serijo, nekdo jo vzame in reče, da ni tako močna kot vedno, naslednji dan jim daš isto serijo in oni vau, ta je neverjetna!
Učinki in moč so povezani z enantiomeri in nečistočami, vendar tudi z vašim telesnim položajem, tako ali tako je nemogoča razprava, ki je vedno obstajala in bo vedno obstajala.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
ne zavzemam nobenega stališča ali karkoli... potiskam koks več kot 20 let... ne mi govoriti o entitetah in njihovih izkušnjah in mnenjih o isti seriji več tednov...
samo, da je več kot eden omenil, da se je počutil, kot da je potrebno veliko manj časa doživlja visoko... ne morem sprejeti sklepe samo omemba..tudi ni kupljena od mene...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nisem odgovarjal neposredno na vaš prispevek, govoril sem o splošni razpravi, žal za nesporazum
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Brez skrbi, gospod 🫡 vse v redu
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
povejte mi, da glikidatne poti naredijo "desbalans" v razmerju izomerov in naredijo bolj "šibko" molekulo. imam MDMA, ki ga moram vzeti 200 mg in ga potrebujem več an drugega s 100 mg i plavajo
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
MDMA delam iz glicidata in njegov močnejši, ki ga nikoli nisem imel. Mislim, da gre bolj za vprašanje poti ali reagentov kot za vprašanje glicidata.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Po vaših izkušnjah, po katerih poteh l in reagenti dajejo izdelek s tako želenimi učinki? Ali izvajate tudi ločevanje izomerov vašega končnega izdelka
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V Meth opravljam samo enantiomerno ločitev, MDMA je po mojem mnenju bolj racemičen, vendar je to odvisno od osebnih preferenc vsakega posameznika.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Obstajajo poročila, da uporaba naravnih piperonal daje najboljši učinek kot sintetični. Vendar za to ni teoretične razlage. To je dodatno področje za raziskave. Morda je slabša kakovost sintetičnega (razgradnja dioksolne skupine v metoksi), morda kaj drugega.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Da, nesintetični? iz oksidacije piperina z ozonom imajo zagotovo odličen piperonal
 
Top