Defendant found to be a scammer Lilycao prevarant, izogibajte se ji

Status
Not open for further replies.

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Kupil sem 1time za njo vse je bilo k, zdaj me je prevaral od 2800 usd.
bodite previdni, izvedel sem plačilo za naročilo, dan po tem, ko sem ga poslal, pa mi je rekel, da ni prejel plačila in naj mu dam id transakcij, dal sem mu transakcije, nato pa mi je rekel, da niso prejeli denarja in naj se pogovorim s službo za stranke bitcoin.
Ste že kdaj slišali za takšno službo za stranke bitcoin - 😂😂😂😂?
Preveril sem transakcijo in bitcoin se pojavi na naslovu, ki mi ga je dal, prosim, da ga @Lilycao prepove s tega foruma
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
NgFmwe6zPU
 

Attachments

  • BfTIdWMmVU.jpeg
    BfTIdWMmVU.jpeg
    197.9 KB · Views: 68
  • iOAjn7UzM0.jpeg
    iOAjn7UzM0.jpeg
    201.2 KB · Views: 59

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
S tem prodajalcem imam še druga vprašanja.

Kljub temu, če sem popolnoma iskren, sem vedno prejel pakete.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Vsi prodajalci tega podjetja so bili odstranjeni z našega foruma zaradi številnih pritožb glede kakovosti blaga, ki ga prodajajo. Pa tudi zaradi njihove nepripravljenosti za reševanje težav s kupci. Nekatere problematične situacije se rešujejo že več mesecev in še vedno niso rešene.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
zdaj ne odgovarja več
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
u fantje bi morali odstraniti svoje izdelke, ik ona ima prevara oznako, tako da ni, kot da bi kdo bo 2 kupiti, ampak še vedno... zavzema nepotreben prostor na vitrini
 

LilycaoScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
8
Deals
9
Zdi se, da moram še vedno nekaj povedati. S to osebo sem sodeloval enkrat, kar je potekalo zelo gladko. Sprejeli smo skrbništvo, ker sem popolnoma prepričan v svoje izdelke in storitve. Mnogi dobavitelji niso sprejeli escrow, vendar drugič Ker smo že sodelovali drug z drugim, smo del bitcoin zasebno, da bi se izognili prevelikemu padcu cen. ker ko smo prvič prejeli njegovo plačilo escrow, ima 100 USD manj in smo izgubili denar in ni plačal nobene razlike, se takrat nisem pritožil, ker smo dobavitelj kindliness.
tokrat je trajalo nekaj časa, da je prejel svoje plačilo, da bi dosegel naš račun Bitcoin. To je normalno. Bitcoin potrebuje čas in račun je občasno nestabilen. Ker pa je prej delal z nekaterimi drugimi slabimi dobavitelji in imel neprijetne izkušnje, je vnaprej vse obravnaval kot prevaranta. To je bil le majhen problem s plačilom. Prosil sem ga, naj mi pomaga stopiti v stik s službo za stranke Bitcoin, ker naš račun ni prejel svojega denarja , ker smo imeli to težavo že prej in je plačilo rešila služba za stranke.
Toda on nima potrpljenja ali nam ni dal nobenega časa in ne zaupa nikomur. Misli, da lažem. kot lahko vidimo, da je ta oseba zelo čustveno nestabilna. Ves čas me preklinja in mi grozi, zaradi česar se počutim stresno in neprijetno, vendar sem bil kljub temu miren in se nisem pritoževal. Hkrati sem se aktivno ukvarjala s problemom namesto njega. Preden je bil problem rešen, je na bb forumu objavil slabe komentarje zame ,To je imelo slab vpliv.
Že sem mu vrnil denar in ne želim več sodelovati s to osebo. To je farsa in slaba izkušnja. Prosim, izogibajte se tej stranki. samo ena beseda, obstaja veliko dobrih in slabih dobaviteljev, kot tudi strank. vsakogar je treba obravnavati pošteno in spoštovati, želim samo pokazati pravi obraz te zadeve in ppl. O ostalem ne želim povedati ničesar več. Zdaj je brez pomena. Naredil je, kar je želel.
 

Attachments

  • tTV0i2fNOR.png
    tTV0i2fNOR.png
    467.1 KB · Views: 69
  • 2r6s3HeVWF.png
    2r6s3HeVWF.png
    409.2 KB · Views: 64
  • twkYVPHc4E.png
    twkYVPHc4E.png
    423.2 KB · Views: 53
  • punCPHG4KX.png
    punCPHG4KX.png
    250 KB · Views: 66
  • lfmvgwVJTE.png
    lfmvgwVJTE.png
    434.9 KB · Views: 62
  • i3dZaAWsNT.png
    i3dZaAWsNT.png
    313.9 KB · Views: 57

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@Lilycao,
poskušajmo biti iskreni
Poslal sem ti denar in dan pozneje mi rečeš, da nisi prejel nobenega denarja, dam ti id
id transakcije, nato pa mi poveste, da denarja dejansko ne morete prejeti.
Kaj naj si mislim? da niste prejeli denarja ali da imate težavo
z vašim računom?
Prav tako mi rečete, naj se obrnem na podporo strankam, takrat sem vam razložil, da je denar v vaši denarnici, kakšno povezavo bi imelo podjetje, od katerega sem poslal denar, na koncu sem jih kontaktiral in so mi povedali točno to, kar sem vam povedal, da je denar pri prejemniku in da nimajo ničesar.
Prav tako lažeš, da si mi poslal denar nazaj, objavi ID transakcije, da vsi vidijo😂😂
si zelo občutljiv za nekoga, ki je prevaral coneva z 2500 usd, če mi daš 2500 usd, lahko govoriš z mano, kot želiš, nimam nič proti ..
@HEISENBERG Nisem dobil nobenega denarja samo blok
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@HEISENBERG Ali lahko lilycao prepoveš dostop do tega foruma?
Ne razumem, kako lahko tako laže. Rekla je, da mi je vrnila denar.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Že zdaj je označena kot prevarantka.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top