Lisdexamfetamin

amyexplores

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Pozdravljeni! Zanima me, ali obstaja možnost, da si sam pripravim lisdexamfetamin, ker ga moram jemati vsak dan, cene pa so smešne in včasih izdelka sploh ni na voljo ... Ali mi lahko kdo pri tem pomaga?
Hvala vnaprej!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Lisdexamfetamin se v telesu presnavlja v amfetamin. Lažje je takoj sintetizirati amfetamin in ga uporabiti v medicinske namene.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Pri tem se sklicujete na lisdexamfetaminedimezilat, Elvanse. To je samo D-amfetamin, soljen z mesilatom in kombiniran z aminokislino za podaljšanje sproščanja. lisDEXAMFETAMINDIMESILAT. Vse v imenu te molekule brez velikih črk encimi v krvnem obtoku razcepijo in ostane vam čista narkotična droga, dekstroamfetamin.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Ja, človek!! Im v istem shit.its samo jebeno crimminal kaj so pustili, da plačate za to shit.im iz Nl in plačati sranje denarja za moje zavarovanje in Elevance tablete, ki jih potrebujem dont dobiti payed.onley del iz nekaterih plačati nazaj podjetja, ampak še vedno stane fortune.just za xtra amino skupine na dex.
To je največji del razloga, da sem začel izdelovati zdravila sam, in seveda hobi v njem. toda ja, nenormalno je, kaj zaračunavajo za dexamfetamin z zakasnitvijo absorpcije. kaj pričakujejo, da bodo ljudje po tem, ko bodo dobili takšne račune in nekaj dosežkov? Morali bi biti neumni, če se ne bi vsaj poskusili rešiti pred revščino.👍To, kar počnejo, je čista praksa mafije, in to na zakoniti podlagi. kdo je pri tem kriminalec, sem z vami do konca. prekleto sem mislil, da sem edini, ki ima tako velik problem.
 
Top