• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Methamphetamine Iščete dobavitelja metamfetamina v razsutem stanju

Methamphetamine

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Želel bi, da je prevod ameriško-ameriški, vendar sem odprt za uvoz. Doslej sem kupoval 4 kilograme za 6 tisoč dolarjev in upam na nekaj v tem razponu. Pripravljen sem se prilagoditi, če je zaradi vsega ostalega vredno. Iščem nekoga, ki je zanesljiv, ima dober izdelek, komunikacijo in lahko pripravi paket v manj kot tednu dni. Če si to ti, piši.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Misliš D-meth ali racemični 6k$?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
V ZDA bo racemičen
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
126
Points
28
Deals
6
V Kaliforniji imam 300 funtov na zalogi imel sem težave s sistemom pošiljanja, vendar je zdaj popravljen pustite mi sporočilo naslov, da vam pošljem svojo grešno zavezo izdelka
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Deal kako lahko pošljem svoj naslov je pgp ok ali drugo
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Pomagam lahko z racemic v ZDA. moja cena je nekoliko višja od te...
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Imate srečo?
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Lahko pomagam na območju New Orleansa lmk kako u želite, da vam pošljem informacije. Tudi cene in kako dolgo itd.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
To sem jaz, gospod. Lahko vam jih pošljem iz ZDA, vendar dobimo 1850 na kos in to ni BS, ki je povsod, to je prava stvar, vendar če bi delali ob priložnosti, bi lahko prišli do 6. Sem utelešenje zanesljivosti, tudi ko se zdi, da nikomur drugemu ni mar za takšne stvari. Lahko naredim paket veliko hitreje kot v enem tednu.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Druga stvar, ki bi jo lahko omenil, je, da bi bil zelo previden pri ravnanju z ljudmi, ki vam posredujejo podrobnosti o stvareh, ki jih ne bi smeli, saj si organi kazenskega pregona običajno na ta način poskušajo ustvariti verodostojnost, oni pa očitno ne razumejo, da je to težava. Sam sem na tem splošnem območju in edini, ki bi imeli 300 funtov in vam povedali, da jih imajo, ne bi bili tisti, ki jih želite srečati. Ne sovražim, samo pridigam skrajno previdnost v tej posebni smeri, skrajno.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ali vam je to uspelo, gospod? Nisem opazil, da je bil star 6 mesecev. Če boste imeli kakršne koli težave, nas imejte v mislih. Hvala
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ne, gospod, kontaktiral sem vas, da bi preveril, ali je bil vaš lov na 4 kilograme metamfetamina uspešen, če ne, vas imam na skrbi. Zdaj poznate dva zakonita vira.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ali niste več na trgu, je to razlog, zakaj nisem imel nobenega odgovora od vas. Ali ni to trapula za štetje?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Še vedno sem tukaj in lahko paket dobim po pošti v 24 urah ali myh manj, zato bi morda morali poskusiti?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ste še vedno z nami atrapula?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Saj veste, da nikoli ne škodi imeti rezervno kopijo?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
smo sposobni sship katero koli količino od nas pošljite mi pm, če ste resno zainteresirani
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nazadnje videno 13. maja. Rada imam dobre skrivnosti 🤷 izvedimo anketo, ali je bil:
1. se pustil ogoljufati enemu od petih beračev tam zgoraj, ki so ga poskušali zvabiti na telegram/wikr/elektronsko pošto
2. Ga je dobil od enega od dejansko preverjenih preprodajalcev drog na tej strani (osebno sem potrdil 2 od njih)
3. To je bil neki otrok, ki je imel mokre sanje s povračilom davkov svoje punce in je samo nakupoval na oknih
4. Njegova mama je na svojem računalniku videla Tor in mu ga nehala puščati uporabljati.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Menim, da je to nič od naštetega Mislim, da je bil priprt. Podobno ime je na spletnem seznamu ameriške delovne skupine za boj proti drogam za severozahodni del države. Vendar bi rad vedel zagotovo, ker se mi zdi, da sem tam prepoznal nekaj imen.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Podobno kot šteti trapula? Če je to res, sumim, da ga je policija, ki se pretvarja, da je preprodajalec drog, privabila na enega od tistih storitev za pošiljanje sporočil. To me je skrbelo v primeru storitve Lab Express. Tistih 100 dolarjev 8 kroglic kokaina je morala biti past, vendar sem očistil hišo, v bližini našel dober poštni nabiralnik in ugriznil v past. RIP lab express. Vaš kokain je smrdel kot v piceriji, vendar je bil to peklensko dober posel.
 
Top