Question Iskanje semen ali rastlin koke v evropi

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, iščem majhne rastline koke ali semena.
Vem, da ni niti vredno za sintezo, vendar bi rad tradicionalno žvečil liste ali si pripravil čaj.

Pozdravljeni
 

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Ni pomembno. Ne potrebujem, da bi se opijal.
Bilo bi samo kul, če bi ga imel. Bil bi lep dodatek k rastlinam konoplje, salvije, pejotla, maka in kata na mojem zimskem vrtu.
Upam, da je to smiselno. 😉
Naslednja bo efedra in, upam, kokain.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Iskreno povedano, tudi sam bi rad dobil več vrst semen. Po tem. Če bo konec sveta, jih bomo potrebovali
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ljudje jih prodajajo na Etsyju, tako na Listih kot na Semenih. Ljudje jih prejemajo, obstajajo gore pregledov. Nikoli nisem razmišljal o njihovi pridelavi, vendar že ob bežnem pogledu vidim, da je treba semena kupiti v določenem letnem času, ker se sploh ne skladiščijo zelo we in so živa le dokaj sveža semena. Morda jih je treba stratificirati ali ne.To sem omenil samo zato, da boste imeli načrt, ko bo sezona semen. Videl sem nekaj zapisov o pridobivanju semena iz vrečk z listi. To ni bilo neverjetno donosno, vendar se spomnim, da so iz listov dobili 12 gramov in zdi se mi, da je bilo to 5 funtov listov.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
In to je popolnoma zakonito? Ni težav? Nikoli nisem bil na etsy, mislil sem, da je obrt
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ne, to ni evven niti malo pravno. Etst ima tudi veliko čistih ketonov, ki se uporabljajo za parfumerijo in mila" acetofenon na primer diši po češnjah in vaniliji osebno ga ne bi vonjal. Lahko bi škodovalo. Etsy je precej dober način za pranje nekaterih kemikalij. Večina ljudi se ne zaveda, kaj imajo tam.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
To je čudovito! Mislim, da bom prišel na etsy
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
na njem je sintakokain. Je iz Kanade in pravijo, da želijo številko DEA#, vendar se sprašujem, ali bodo pogledali v drugo smer, ko bodo preverili te številke. Nihče ne kupuje kemikalij na Etsyju z licenco DEA. Kupujejo od sigma-aldridge in podobno. Na Etsyju imajo korenine za več dni, eterična olja, rastlinske izvlečke......Komu v Indiji je vseeno, vam jih bodo poslali po pošti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Ja, zdaj gledam stvari. Njen ni slab kraj za nakupovanje na splošno
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Kolikor vem, mora koka rasti na popolni višini nad vidikom, da pridobi svoj potencial za kokain :)
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
21
Reaction score
12
Points
3
Poskusite delitisemena.me
to je forum, na katerem si ljudje med seboj pošiljajo brezplačna semena, zato moraš nekoga prepričati, da ga pošlje, morda plačati nekaj dolarjev.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
To je odlična zahvala!
 
Top