Question Iščete, da začnete z laboratorijem Mdma. Kakšni nasveti?

Oneweak2STRONGTOGETR

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Ali ima kdo kakšne nasvete ali predloge, kako se lotiti sinteze za MDMA iz banke ali pmk
. nisem nov v kemiji, vendar želim zagotoviti, da je vse, kar počnem, narejeno strokovno. Tudi če je kdo radoveden o bogatenju in učenju, kako ustvariti dobiček iz obračanja trave Commone Phlaris v $ . prosim vprašajte tudi cubesis. Zelo preprosto in ogromen dobiček ustvarjalec. Iščete širjenje Knowleged in rast v novejše stvari. Veselim se srečanja in komuniciranja z vsemi.

Za laboratorij MDMa načrtujem uporabo hiše. njeno kar je na voljo im odprto za predloge tukaj, da se naučijo, vendar im išče, da gredo industrijski z Muiltiple Rcs. išče za delo z vsemi. Hvala.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Pozdravljeni, ali lahko z mano delite tudi sintezo za MDMA iz PMK? v velikem obsegu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mdma-from-piperonylmethylketone-pmk-with-formamide-and-lah.49/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mdma-from-piperonylmethylketone-pmk-with-formic-acid.48/
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Heliotropin -> MD-P2NP -> MD-P2P -> MDMA/MDEA.
Safrol -> izosafrol -> MD-P2NP -> MDA/MDE.

SWiM bi predlagal, da se začne z MDA iz izo(safrola) po poti propenilbenzen -> psevdonitrozit do P2NP ali klasični heliotropin + nitroetan (+ amin/baza) naravnost do amfetamina, namesto da bi bilo treba najprej sintetizirati keton ("fenilaceton").

SWiM bi se odločil za Al/Hg ali Urushibarovo nikljevo metodo za prehod od P2NP do primarnega amina (amfetamina) v enostavni sintezi z enim lončkom, ki je izredno enostavna in celo prosta, če je nekdo pripravljen vložiti čas in delo za izdelavo potrebnih predhodnikov in reagentov bolj ali manj iz nič.

Lep pozdrav,
Ali
 
Top