LSD in spolnost

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
LSD je ena izmed najbolj preučevanih in najbolj priljubljenih psihodelic. Acidni trip je bolj obvladljiv, vendar je včasih nepredvidljiv, kot v primeru drugih psihodelik.

SPLOŠNE INFORMACIJE

Za učinke LSD so značilni zmerno stimulativno delovanje, spremenjeno stanje zavesti in tudi sprememba zaznavanja. Velika večina uporabnikov opisuje občutke med spolnim odnosom pod vplivom LSD kot nekaj nenavadnega. Mnogi trdijo, da so dogajanje občutili "v imenu partnerja." Po mnenju drugih so bili vsi okoliški predmeti napolnjeni z ljubeznijo in so "sodelovali" v procesu. Še drugi so videli in čutili partnerja na povsem drugačen način. Kako se boste počutili vi? Na to vprašanje vam ne jaz ne kdor koli drug ne bosta mogla dati natančnega odgovora.

PRIPOROČILA

Vsekakor morate poskusiti LSD, preden se pripravite na spolni odnos, zastrupljen s to snovjo. Če je pri drugih površinsko aktivnih snoveh to bolj priporočljivo, je pri LSD-ju, tako kot pri vseh drugih psihodelikah, ta pogoj obvezen. Natančno, kako slediti nastavitvam in nastavitvam.


Metode uporabe

Glede na to, da je LSD na trgu skoraj vedno na voljo v obliki štampiljk - edini razpoložljivi način uporabe bo sublingvalno dajanje znamke za 10 minut.

Odmerjanje

Dobra izbira za prvo spolno izkušnjo bo 100-150 μg. Tudi če imate izkušnjo, ne jemljite večjih odmerkov LSD za kemični seks - vaše stanje ne bo primerno za spolno intimnost ali pa bo privedlo do negativne izkušnje, ki bo negativno vplivala na vaše spolno življenje v prihodnosti.

Časovna razporeditev

LSD se bo začel kazati v 40-60 minutah. Če je načrtovano spolno potovanje, je v 20-30 minutah smiselno začeti s predhodnimi božanji, ki gladko preidejo v seks - tako boste s svojim notranjim stanjem določili smer svojega potovanja. Po končanem spolnem odnosu si lahko izmenjata vtise, se o tej temi pogovorita in prvi prijetni vtis vaju bo nastavil za ponovitev spolnega odnosa. Na voljo boste imeli od 5 do 8 ur, da bo ta izkušnja nepozabna. Druga možnost, vendar praviloma bolj spontana - seks ob upadu akcije. Tudi ta je povsem dopusten in lahko postane precej prijetna izkušnja.

Kombinacije

Candy Flip je klasična kombinacija LSD in MDMA. Ni najboljša kombinacija posebej za seks, vendar kontraindikacij nima, če imate pozitivno izkušnjo z obema snovema. Obvezen pogoj: najprej se uporabi LSD, in sicer šele po 2-4 urah MDMA. V nobenem primeru ni obratno.

Izogibajte se kombinacijam z drugimi psihoaktivnimi snovmi, vključno z marihuano - psihodelni učinek se lahko večkrat okrepi in povzroči slab trip.

NEVARNOST

Glavna nevarnost pod vplivom LSD je odhod v skupino trip. To lahko povzroči ne le pokvarjen kemični seks, temveč tudi škodo v spolnem življenju in psihi kot celoti. Psihološke travme in negativne izkušnje se zlahka zabeležijo v spremenjenem stanju zavesti, glede na spolno usmerjenost tripa - najverjetneje bo v primeru fiksacije misli med tripom to področje vplivalo bolj kot druge.

ZAKLJUČEK

LSD je med vsemi psihodelikami eden najprimernejših za kemični seks. Najpomembneje je, da upoštevamo preprosta pravila in ne stremimo k visokim odmerkom in pretiranemu povečanju psihedelične komponente. Čustva, ki jih boste doživeli, so lahko nepredvidljiva, kar je značilno za vsako potovanje. Vsakogar spodbujam, da nekajkrat premisli, preden začne prakticirati takšne stvari.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Za ta opis lahko jamčim. Nekoč sem seksal v fazi prihajanja na LSD in bila je čudna, a edinstvena izkušnja. Vendar sem se boril z vzdrževanjem erekcije, ker pa sem se tega naučil iz prejšnje izkušnje, sem približno 2-3 ure pred seksom uporabil zmeren odmerek zdravila Tadalafil. Tudi tako je bilo mogoče predstavljati le pred polnim učinkom, ki se pojavi, da je bil orgazem zelo edinstven, podaljšan, nekako `isem bil orgazem`, namesto da bi se mi zgodil. Med mojo prvo izkušnjo z LSD-jem (okoli 70-80 mcg) mi je uspelo nekajkrat seksati, vendar sem se boril z erekcijo, tudi tako je bilo prijetno in ni bilo težav z orgazmom. Serotonin pogosto zmoti libido in/ali lahko povzroči anorgazmo (razmeroma pogost stranski učinek npr. SSRI), glavni učinek LSD-ja pa pripisujejo serotoninskemu receptorju (5HT2A).

Nekoč sva s prijateljem prebrala poročilo neke ženske iz 60. let morda (ne spomnim se točno) in moj prijatelj to še vedno občasno omenja, tako zelo ga je fasciniralo. Ženska je seksala med popolnim acidnim tripom in tik pred vrhuncem (bila je pokonci, sedela je na svojem fantu) vdihnila prelomni odmerek NN DMT. Opisala ga je kot `jedrno eksplozijo´ orgazma, ki je trajala celo večnost. Vendar je dodala, da moški tega nikoli ne bi mogel narediti, saj je bila `iz sebe` nekaj minut in moški med takšno epizodo nikakor ne bi mogel ohraniti erekcije.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
To je izvedljivo. lol. Hodil sem z žensko na vseh vrstah drog, ki sem jo moral držati z vso močjo vsakič, ko sva seksala. Prisegam, da če je nisem držal, je na koncu odkorakala na ulico, jaz pa sem se spraševal, kam je šla?

Btw ni dobra ideja, da bi koga držali pri DMT, razen če bi lahko povzročil škodo sebi ali drugim.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Izgleda kot nekaj, kar bi moral vsekakor poskusiti. Toda ali je res tako varno? Mislim, ali bom škodovala svojemu partnerju?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Če imata s partnerjem izkušnje s to snovjo, upoštevata odmerke, si zaupata in skrbita drug za drugega - ne bi se smelo zgoditi nič slabega. Vendar je vredno začeti z majhnimi odmerki in ustvariti pravo vzdušje.
 

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Nikoli si ne bi mislil, da je mogoče tako zelo popestriti svoje spolno življenje, in to celo s tako nepričakovanimi okusi. Hvala!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Moram preveč deliti svoja 2 centa tukaj, jaz in moj partner sva skupaj delala kislino že tonkrat, vendar vedno v skupinah na običajnih zabavah. Vsakič, ko smo želeli odkopati skupno ali izkopati ljudi iz hiše, da bi se lahko spustili, zdaj delamo kislino samo sami, ker je s pravo osebo kislina in seks morda najbližja stvar verski izkušnji, ki smo jo kdaj imeli.
Edini način, da to opišem, je, kot da se jebeš s telesom, ampak tudi z umom!

Po drugi strani pa sva oba povedala, da je z napačno osebo to lahko zelo nevarno. Recimo, da si bil z žensko nekaj mesecev in se odločil, da boš to preizkusil, ona pa se je pošalila na kislino, misleč, da je posiljena! To ni nekaj, kar bi želel doživeti. Skupaj sva bila desetletje in sva bila skupaj 3 leta, ko sva prvič poskusila, pred tem pa sva imela več skupnih potovanj brez seksa.

Upam, da je to koristno in poučno, seks na kislini oooooooo zaradi česar sem pohoten samo ob razmišljanju o tem haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Seks na LSD s sem imel nekajkrat z več različnimi partnerji. To je jebeno čudno! Takrat sem to opisal in še vedno je, kot da bi se zajebal s penisom nekoga drugega. Občutek je, da sprejemaš radijske signale ali kaj podobnega, ki opisujejo, kaj se dogaja, vendar se to ne dogaja tebi. Kot bi gledal nogometno tekmo po televiziji. Ni te tam, vendar lahko vidiš, kako bi bilo, če bi bila.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
To je zelo natančen opis! Tudi sam sem imel podobno izkušnjo. Čudno je najboljša opredelitev o_O
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Verjetno mi je preprosto všeč, da sem zvit na kislini !
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 2, 2022
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Ugotavljam, da se po kislinskem potovanju užitek poveča. Med acid tripom se užitek pravzaprav ne spremeni in glede na intenzivnost izkušnje je morda precej težko vzdrževati erekcijo.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Tadalafil in sildenafil sta obvezna pripomočka, vendar hej, mi ju imamo! Resnično smo blagoslovljeni! Ubogi fantje v 60. letih so si morali izmisliti tantrični seks, ker jim ni šlo gor, predstavljajte si, imate najboljšo kislino, voljno navdušeno dekle in ohlapno. Jokal bi.
Torej smo blagoslovljeni, saj imamo odlično kislino IN viagro!

Sicer pa je seks na kislini IMHO najboljši, taktilne izboljšave, dotik in zvok, ki se spremenijo v barve, ognjemet v glavi in časovna dilatacija, ki ima orgazem, a tudi časovno dilatiran orgazem traja večno in večno in naprej.

Veljajo običajna opozorila: Bodite dobro spočiti. Bodite hidrirani. Pred potovanjem ne jejte ničesar težkega. Vsi udeleženci morajo imeti izkušnje z drogo. Nikoli ne pozabite, da A: čez 12 ur bo spet konec in B: nihče ne more videti, da ste na tripu, ljudje vedo le, če jim poveste, zato jim preprosto ne povejte.
In na splošno: Če imate paranoično nagnjenje, latentno psihozo ali ste kako drugače duševno nestabilni, se držite proč od močnih spojin, ki spreminjajo mišljenje, saj idioti, kot ste vi, dajejo popolnoma dobrim drogam slab ugled.
 
Top