LSD kristali v tekočino

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, imam kristale lsd in jih želim spremeniti v tekočino, da bi lahko izdelal papirnate zavihke lsd ali gelske zavihke. Kristalov nisem izdelal sam in o lsd ne vem veliko, zato me lahko kdo nauči, kako?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Kristale preprosto raztopite v mešanici metanola in biodestilirane vode v razmerju 70/30. Za vsak gram LSD lahko izračunate moč vsake kapljice, pri čemer upoštevajte, da je 1 ml 35-40 kapljic, odvisno od posamezne kapalke. Da bi lahko pripravili svoj blotter, je trik v tem, da kupite svoj blotterart na kateri koli razpoložljivi strani blotterart in ko imate vse pripravljeno, naredite etxa posteljo iz žebljev ali palčkov, na katero položite svoj list in z brizgalko razpršite kapljico za kapljico na vsak blotter. dissolution of lsd. Običajno so listi običajno 500 kvadratov, list položite na posteljico z žebljički in če želite v vsakega dati 100 mcg, morate v 20 ml alkohola/vode raztopiti 50 mg kristala in v mešanici dobro raztopiti svoj LSD, ga dati v geringil in enakomerno porazdeliti po listu, po eno kapljico na vsak označen kvadrat in tako boste dobili dobro enakomerno porazdelitev v vašem blotterartu.
 
Top