Tiskanje LSD

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Pozdravljeni, poskušam izvedeti, kako se dela LSD dobesedno, kot kako ljudje delajo z določenimi slikami, katere naprave uporabljajo in kako.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Vprašanje, ki ga želite zastaviti, ni "kako natisniti LSD", temveč "kako natisniti bloterje". Tiskanje bloterjev je tako preprosto, kot da v tiskalnik vstavite prazen bloter papir in izberete želeni vzorec.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
natisnjene madeže potopite v lsd in jih nato pustite, da se posušijo. ne gre za madeže, temveč za mikrodoziranje lsd. lsd lahko neposredno vzamete v kapljicah, še vedno enako visoko.
lahko ga preizkusite pri prodajalcu :- @spanara
ali katero koli drugo tržnico za vašo ceno in kakovost.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Na tem forumu lahko najdete nekaj metod za izdelavo LSD.
ali pa si preberite knjigo strica Festerja na to temo (ki je spet na tem forumu).
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
na straneh etsy in ebay lahko kupite poljubno število blottersheetov.
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Kako želite mikrodozirati lsd, medtem ko vsak gram vsebuje 10000 odmerkov, kako želite razdeliti na točno 0,0001 grama ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Volumetrično doziranje
 
View previous replies…

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Kaj je topilo za lsd? Koliko topila na gram lsd. Razmerje? Tnx
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nisem dobro seznanjen s triptamini, vendar, kolikor lahko razumem, je LSD določen kot karboksilatna sol? Torej bi bil naravni odgovor destilirana voda. razmerje je v celoti odvisno od tega, kakšno potenco želite infundirati v tabs. vzemimo nekaj mumbo jumbo številk: Če želimo 10 odmerkov po 1 g, bi empirično moral 1 ml vsebovati 1 g. To formulo uporabite za svoje podatke in uporabite ustrezen merilni instrument, kot je mikropipeta, za individualno odmerjanje vsakega kvadratka.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Samo nekaj za dodatek k temu, kar je povedal @UWe9o12jkied91d. LSD ne bi želeli raztopiti v vodi, da bi položili blatnike. Topen je v alkoholih, kot je etanol, zato lahko za to uporabite brezvodni etanol. Veliko lažje izhlapeva in ne tvegate hidrolize LSD-ja. :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kolikor vem, je v obliki karboksilne soli in raztopljen v vodi stran od svetlobe zelo stabilen, to je povedal sam Šulgin, vendar se lahko motim. odlična pripomba glede alkohola.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Morda je zelo dobro! ampak hej, najhitrejše izhlapevanje je zadosten razlog, da ga izberemo, mislim, da :)
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Aktivni odmerek Lsd je ~100mikrogramov . vsak gram Lsd je lahko 1000 odmerkov, kar pomeni, da moramo združiti 1gram Lsd v 1000gr dh2o . To daje 1 odmerek na gram raztopine na podlagi tega, kar vodite. Moje naslednje vprašanje je, če preprosto dodamo 1 gr lsd s 1000 gr vode, koliko odmerka mešanja je potrebnega, da se zagotovi, da se popolnoma pravilno premeša. Ali ima ta metoda ocenjeno napako pri združevanju prave količine v raztopini. Ali lahko mešam raztopino in zagotovim, da se pravi odmerek zgodi? Ali obstaja možnost, da en gram iz dela raztopine vsebuje 2 odmerka, medtem ko drugi del z 1 gramom ne vsebuje lsd?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Pri tekočinah vroče točke ne predstavljajo težav. Nekaj minut temeljito mešajte, ko je vse raztopljeno, in pripravljeni boste.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Kaj točno je vaše vprašanje? ali sprašujete, kakšno razredčitev morate uporabiti, da dobite to količino LSD v enem odmerku? Kakšen je način dajanja? Blotter, kapljica...
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Da, točno tako.v enkratnem odmerku aktivnega lsd. Po kapljicah. In ali vsaka kapljica lsd vsebuje enako kot druge kapljice?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Da. Oglejte si mojo prejšnjo pripombo o mešanju.
 
Top