Težave pri nastajanju soli LSD tartrata

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, res imam težave z oblikovanjem tartrata iz proste baze.

To je bil moj tretji poskus, prva dva sta bila nekako neurejena in topilo verjetno ni bilo brezvodno, količina tartrata je bila tudi na oko, da bi preprečila izgube pri prenosu kosmičev frebaze v posodo za tehtanje. Menim, da bi lahko nastanek hemi in ditartrata zaviral medsebojno kristalizacijo, zato sem pri zadnjem poskusu uporabil stehiometrične količine.

Začel sem z 1060 mg kremno obarvane frebaze, ki sem jo raztopil v 4 ml brezvodnega toplega metanola, dodal 245 mg vinske kisline, ki se je raztopila v nekaj sekundah. Raztopino sem mešal nekaj minut, nato sem po kapljicah dodajal eter, da se je oborina, ki jo je povzročila kapljica, raztopila, preden sem dodal drugo.

Zelo počasi je raztopina postala motna, dodali smo še nekaj kapljic in raztopino mešali nekaj minut.

Po 10 minutah sem preveril postopek in na žalost, kot se je zgodilo pri drugih preteklih neuspešnih poskusih, je nastal oljnat ostanek.

brez kakršnegakoli kristala. Če ima kdo kakršen koli nasvet, bi mu bil zelo hvaležen.

Spodaj je priložena fotografija proste baze.
 

Attachments

  • lzSteVMJZ8.jpg
    lzSteVMJZ8.jpg
    7.7 MB · Views: 331

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Zakaj imaš nekaj jajc, brat, ki poskušaš tartrirati celotno serijo namesto majhnih frakcij , kristalizacija je lahko finika, kot veš, in samo trije poskusi vi, gospod, ste gentleman in učenjak
Veliko spoštovanja
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
No, zveni kot malo manj tekočine za pretvorbo v sol metanol se hitro posuši, bi poskusil s čisto vodo/metanolom in malo toplote je potrebno delo v temi, nato pa se začne oranžno svetiti, ko postane tratrat Sol
 

ViezeGrey

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, ali vam je od vaše prve objave kaj uspelo?

Sem na podobni stopnji, vendar sem namesto ostanka prešel na zelo viskozno "želeju podobno" tvorbo, ki mi je ni uspelo kristalizirati v trdno strukturo. Poskusil sem izpariti del raztopine, da bi zmanjšal delež metanola, vendar to ni imelo učinka. Ali ste do oblike proste baze prišli z reakcijo PyBOP? Ali z drugo reakcijo?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
ali imate kje dostop do spektrometra ? iz česa je izdelana ali izolirana prosta baza ? LSD je kemija visokega razreda, ni pa kuhanje metamfetamina, haha
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
samo Pm me, če potrebujete podporo, lahko vam pomagam pri tem ! best regards
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
naredil sem tratrat LSA ne vem, kako drugače deluje pri pretvorbi v sol , uporabil sem alkohol/ in čisto vodo ne vem, kakšna so točna razmerja, vendar je delovalo dobro po počasnem dodajanju tratratne kisline z malo toplote je začelo oranžno svetiti v temi, kar je znak za sevanje, ki je vedno prisotno pri kislini. kako ste ga v celoti naredili, ali je bilo zagotovo brez olja in vode?
 
Top