Question Looking for a vendor Izdelano na Kitajskem čiste mreže?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ali je kdo kupoval na spletni strani https://m.made-in-china.com? Zdi se, da ponujajo veliko izdelkov thru veliko prodajalcev. Zanima me, ali je kdo uporabil n rezultat? Samo enkrat sem poskusil nakupovati iz Kitajske za replike cigaret in to je bila prevara ... V dvomih sem, da bi nakupoval kjer koli, ki ni nad trgom s skrbništvom bc pretekle izkušnje so bile negativne.
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Čeprav sem prodajalec.
Vendar podpiram gostovanje tukaj.sir

Ker so številni prevaranti škodovali našemu ugledu.
Tudi jaz jih sovražim.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ste prodajalec na spletnem mestu Made in China? Priznavate, da obstajajo zakoniti prodajalci, kot ste vi, vendar v zadnjem času goljufi škodujejo ugledu spletnega mesta Made in China?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Da, večina je zakonitih, MiC je nekako kot alibaba. po drugi strani pa so povsod prevaranti, priporočam, da se pozanimate pri Amarvel Bio za to, kar iščete, so aktivni tukaj na forumu in so super zakoniti, malo počasni, vendar zakoniti. njihova prodajalka Jenny je prijazna in ustrežljiva, na splošno večinoma dobre stvari.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ali je podjetje AMarvel Bio na spletnem mestu Made in China?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Verjetno, vendar se boste od tam naprej večino časa samo pogovarjali po telegramu/whatsappu s prodajalcem katerega koli podjetja
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Stvar, ki me pri številnih mednarodnih spletnih mestih vznemirja, je pričakovanje, da bo kupec že od začetka kupoval v razsutem stanju. Na trgu dw, na primer, nikoli ne bi kupoval v razsutem stanju, ne da bi prej prejel brezplačen vzorec ali vsaj kupil majhno količino ali plačal samo poštnino. Tako vsaj vem, da je prodajalec usposobljen za pošiljanje in da je izdelek sprejemljiv. Za snov, ki me zanima, za začetek potrebujem le 5-10 gramov. Seveda se bo količina sčasoma povečala. Toda ko sem dal občutke, so me prodajalci poskušali prepričati, naj kupim kg ali 5 kg količino. Kot gledam na to, je bolje za oba, da vidim, ali 5-10 gramov pride do cilja, koliko časa za pošiljanje, nasvete, ki bi jih lahko dal prodajalcu za prihodnje ladje, ki jih morda ne poznajo (ne pišite naslovov na roko, vakuumsko zaprite ali uporabite neprepustne zabojnike, ki jim sledi mylar itd.). To so stvari, ki bi jih rad zagotovil med ladjami majhnih količin, ki bi si jih lahko katera koli stran privoščila izgubiti. n spremenite pošiljanje pri naslednjem tovoru, ne pa samo pošiljanje kg. n sem zunaj kriptovalute, prodajalec je zunaj prihodnjih nakupov, razen če ponovno pošljejo itd . Mislim, da je to razlog, zakaj ppl tako zelo ljubi depozit na trgih dw.
 
Top