Izdelava DMT z natrijevim formaldehid bisulfitom in trietil aminom?

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
8 g NaBH4 smo suspendirali v hladnem DCM, po kapljicah dodali 40 ml ledene ocetne kisline in raztopino pustili mešati, dokler se ni ustavil ves razvoj vodika.
V drugem rbf je bilo v DCM raztopljenih 10 g 5-metoksitriptamina. V rbf smo dodali 8 ml trietilamina, 21,2 g formaldehid-bisulfitnega adukta in sita 4A.
Rbf smo pustili mešati 10 do 15 minut, da so se reaktanti kondenzirali, nato pa smo po kapljicah dodali predhodno pripravljen natrijev triacetoksiborohidrid.
To se je mešalo približno 24 ur. Reakcijo smo umirili s kapljičnim dodajanjem 15-odstotne raztopine KOH in s preprostim aminskim postopkom pridobili produkt, ki je brez težav kristaliziral. Z uporabo natrijevega triacetoksiborohidrida vedno dobim 90 %+
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Ali je pri tem potrebna določena temperatura? Ali ste dce predhodno segreli v mikrovalovni pečici kot Hamilton?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Zavedate se, da pri tem dobimo 5-MeO-DMT in ne DMT?

Dvomim, da ste postopek dejansko preizkusili sami, kot trdite, da ste ga izvedli. NIKAKRAT ni mogoče, da bi po naključju namesto tega izdelali 5-MeO-DMT in tega ne bi opazili.

Cmon man. Za DMT potrebuješ triptamin. Za 5-MeO-DMT potrebuješ 5-metoksitriptamin, zlasti zaradi metoksi skupine v 5-MeO-DMT ...
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Bro , pomiri se, sploh nimaš pojma, kaj mislim, ko te vprašam, to pomeni "ta metoda deluje s 5-metoksitriptaminom namesto s triptaminom, kajne?" Enako je Hamilton v videoposnetku dejal, da uporablja triptamin, vendar sem videl, da raztopina ni bila barve triptamina, in poskusil sem ta postopek in ni deloval, ti pa si omenil isti postopek s 5-metoksitriptaminom." Zdaj smo jasni? naj ti dokažem ?!!Ne bodi sumljiv, ko ne veš ničesar
 

Attachments

  • VwPdbCOF5k.jpeg
    VwPdbCOF5k.jpeg
    4.5 MB · Views: 239
  • 8Hl7AGFSiM.jpeg
    8Hl7AGFSiM.jpeg
    4.5 MB · Views: 229
  • hyLW6M8Kx7.jpeg
    hyLW6M8Kx7.jpeg
    4.6 MB · Views: 231
  • Md3CTjGAFK.jpeg
    Md3CTjGAFK.jpeg
    4 MB · Views: 238
  • 7VoGCWrJix.jpeg
    7VoGCWrJix.jpeg
    4.2 MB · Views: 238

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ali s to metodo izdelate 5-meo -dmt ?? V posnetku Hamilton uporablja dikloroetan in dejstvo, da uporabljate metilen klorid, ne reagira z metilen kloridom ?? Uporablja tudi mikrovalovno pečico
Ali lahko podrobneje razložite metodo ekstrakcije? Za več podrobnosti (Hamilton odvzame DMT z metodo kristalnega fumarata) se vam zahvaljujem
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Tudi jaz želim sintetizirati natrijev formaldehid bisulfit, vendar ne najdem načina za njegovo sintezo. Imate način za sintezo te snovi؟
Hvala.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Dikloroetan je pri tem vrhunsko topilo. Le da ga nisem imel pri roki.
Reakcija poteka le s končnim produktom (terciarni amini so veliko bolj izpostavljeni napadu DCM) in v majhnih količinah.
Po ohlajanju reakcije s 15 % KOH prenesite vse v ločilni lij, ločite organsko, sperite z razredčenim KOH, nasičenim NaCl, posušite z MgSO4. Destiliramo DCM, ekstrahiramo z vrelim heptanom in postavimo v zamrzovalnik. :)
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
In kako se sintetizira 5-meo-dmt?
Mislil sem, da ta metoda ne deluje pri maksaminu in da je namenjena samo triptaminu.
Ali je čistost 5-meo-dmta dobra?
In ali se lahko uporabi mehaminijev klorid? hvala.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
.
In kako se sintetizira 5-meo-dmt?
Mislil sem, da ta metoda ne deluje pri maksaminu in da je namenjena samo triptaminu.
Ali je čistost 5-meo-dmt dobra?
In ali se lahko uporabi mehaminijev klorid? hvala.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Tudi jaz želim sintetizirati natrijev formaldehid bisulfit, vendar ne najdem načina za njegovo sintezo. Imate način za sintezo te snovi؟
Hvala.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Seveda lahko 5-MeO-DMT izdelate na ta način... zakaj ga ne bi? Da, čistost 96 % in več je enostavna. Če imate mehamin hcl, ga morate pred uporabo osvoboditi, ekstrahirati z DCM in posušiti
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
V 200 ml vode pri 70C smo dodali 100 g paraformaldehida in majhno količino KOH. To smo pustili mešati eno uro in nato postopoma dodajali v rbf s 100 ml vode in 150 g natrijevega sulfita.
To je trajalo malo več kot eno uro in po končanem postopku se je mešalo 15 minut. Raztopino smo koncentrirali in jo z ledeno kopeljo ohladili na 0 °C. Dodali smo 80 ml EtOH in rbf pretresli, da se je začela kristalizacija.
Kristale smo odfiltrirali in dvakrat izprali s filtratom. Kristale smo nekaj ur sušili v sušilniku.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Zahvaljujemo se vam. Samo s formaldehidom 37 % Kako to narediti Mislim, da v prvem koraku paraformaldehid pretvorite v formaldehid.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Ali ste naredili adukt formaldehid bisulfit s 37-odstotnim formaldehidom? kako je šlo?
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
37-odstotnemu formaldehidu sem dodal natrijev bisulfit in ga posušil s toploto. Tališče je približno 190 stopinj.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Koliko natrijevega bisulfita ste uporabili? če želim iz 100 ml 37-odstotne raztopine formaldehida narediti adukt formaldehid bisulfit, koliko ga potrebujem?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Lahko nadaljujete z molarnim razmerjem, vendar sem za en gram nalila 5 ml in nato pustila, da izhlapi na grelniku.
Ta test lahko preizkusite in dobite temperaturo taljenja ter mi poročate
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Ali natrijev bisulfit reagira s formaldehidom in pri tem ne ostane natrijev bisulfit? Nekoliko me skrbi ostanek natrijevega bisulfita
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ko sem poskušal dobiti tališče snovi, se je pri 190 stopinjah stopila približno polovica snovi, ne polovica, morda kakšen del ni reagiral, ne vem, zakaj
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Dobila sem en izdelek od podjetja sigma-aldrich, ki je bil nekoliko drag, uporabljam kemikalije od dobavitelja kemikalij.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Točno tako, natrijev sulfit lahko preprosto dodate naravnost v raztopino formalina in opravite obdelavo, kot je prikazano. Ali pa jo prekomerno napolnite s formaldehidom in destilirajte vodo + formaldehid in ostal vam bo vaš adukt.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Za en gram surovega izdelka,
Koliko mililitrov vrelega heptana je potrebnih ?
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
~30ml
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Pozdravljeni, izvedel sem reakcijo, na koncu sem pri sobni temperaturi odstranil topilo, vendar sem rumeno olje vlil v vroč heptan, zakaj se ni raztopilo?
 
Top