kako izdelati sok za vape s HCL?

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
ali je mogoče iz HCL narediti sok za vape, da bo veliko bolj primeren za kajenje, ali obstaja res preprost način za bazifikacijo oksikodona HCL, da bi ga lahko kadili?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hcls, hidrokloridi so kisle soli. Lewisove kisline imajo več imen, vendar naredijo molekulo bolj stabilno, kar pomeni, da zelo zvišajo tališče in vrelišče. To običajno ne pomeni nič dobrega za kajenje. Če bi lahko Lewisovo kislino nekako nevtralizirali, jo nevtralizirali z nečim 🤔 ugasnili, bi jo lahko. Hmm, vem, da ko hočem kaditi crack, se kokain hcl preprosto ne kadi vredno, če pa dodam nekaj osnovnega, kar se spremeni v kokainsko bazo, hcl izgine. Vodikov klorid je precej močna kislina, zato bi morda moral poskusiti z močno bazo, da bi jo nevtraliziral. Zanima me, ali bi lahko uporabil lug, saj je močna baza. NaOH, natrijev hidroksil?? 👎 natrijev hidroksid? Natrij. Hidroksid Vodik. Klorid... natrijev klorid... Vodikov hidroksid. Natrijev hidroksid in vodikov klorid tvorita sol in vodo. Reagirata in nevtralizirata drug drugega 💩💩💩
 

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Okej, recimo, da imam v bistvu 100 mg kisikovega HCL in HCL, ki je verjetno na ali blizu njegove enakovrednosti? kakšen mol Naoh raztopine, da bo. ali če mi želite pomagati z matematiko, ker nisem dober v tem, kakšen odstotek soultion in koliko soultion uporabljam? Ali ne bi moral začeti z dodajanjem majhne majhne količine hcl, da se vzorec kisika zniža na ~3ph, nato pa dodati Naoh soultion, vakuumsko filtrirati soultion z mojega perciptanta in nato pustiti, da se popolnoma posuši? Ne gre mi dobro z matematiko/konfiguriranjem številk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pogledal bi th kpa katere koli vaše osnovne molekule in uporabil raztopino naoh in lakmusa, dokler ne bi dobil 2 celi števili nižji od kpa, in izjavil bi, da je 100 % deprotonirana (100 % molekul je v osnovni obliki). To je metoda, ki sem jo prebral
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Če v Google vpišete oksikodon pka, je najvišji rezultat springerlink, ki pravi, da je 95 % oksikodona unioniziranega pri ph9, medtem ko je bilo pri nižjih ph več oksikodona protoniranega....unioniziranega = ne ionskega. Protoniran dodan vodik, zakisan
 
Top