Proizvodnja vitkega

Mathys

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, to je moje prvo vprašanje na tem forumu😛
Torej, če je vprašanje v napačnem razdelku, mi sporočite.

Ali je mogoče narediti vitko?
In če da, kako?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Za to vam sploh ni treba študirati kemije.



Običajno je osnova za lean močno zdravilo proti prehladu na recept, zlasti sirup proti kašlju, ki vsebuje prometazin in kodein. Uporabljajo se tudi zdravila proti prehladu brez recepta, ki kot aktivno sestavino vsebujejo dekstrometorfan, saj imajo lahko podobne učinke in ne potrebujejo obiska zdravnika[8][9].

Za pripravo mešanice za pitje se sirup proti kašlju kombinira z brezalkoholnimi pijačami, zlasti pijačami z okusom sadja, kot so Sprite, Mountain Dew ali Fanta, in se običajno postreže v skodelici s peno[10][11].[11] Za sladek okus mešanice se lahko doda trd bonbon, običajno Jolly Rancher[1].

Prikrivanje neželenega okusa lahko poslabša presojo jakosti, kar je dejavnik pri predoziranju.

(wikipedia)
 

14the$

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali je komu uspelo najti natančne recepte? Sestavo (razmerja) sestavin po farmacevtskem receptu?
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
dobite nekaj tablet s kodeinom in poiščite cwe
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Ste že poskusili kratom in sirup proti kašlju? Mešal sem 2 je bil dejansko boljši imo
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
če želiš vedeti, kako izdelati samo kemikalijo (kodein) in ne samo pijačo, ti lahko pošljem vaje ^__^
 

PRDGY

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, Fidelis! Rad bi vas vprašal, kako lahko dobim kodein?" Ali mi lahko pošljete lekcijo?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Vem, da je bila ta nit že izkopana, vendar za vse, ki bodo v prihodnosti raziskovali to temo,..
1) Ekstrakcija kodeina in prometazina iz tablet
2) Vaš sirup mora imeti osnovo - glukozni sirupi, koruzni sirupi so nekateri primeri, ki jih lahko uporabite v skrajni sili. Lahko si naredite tudi lasten, v tem primeru sladkor! Če pa si prizadevate za repliko sirupa, boste želeli sirup RX compounding.
4) Barve, ki se uporabljajo v posameznih blagovnih znamkah, lahko najdete na spletu in v letakih, priloženih pravim stekleničkam. Gre za barvila v prahu - s tekočinami ne boste dosegli enakega rezultata. Če nameravate izdelati kopijo, se prepričajte, da ste dobili enake (na primer modro št. 1 in rdečo št. 33).
5) Arome lahko kupite, tako kot osnovni sirup za sestavo, ali pa podoben okus dosežete s poskusi in napakami z mešanjem različnih aromatiziranih sirupov / arom. Vse je odvisno od tega, kako zelo se želite približati pravemu izdelku.
 
Top