Marihuana in spolnost

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Marihuana je snov, ki je v številnih državah v postopku legalizacije. To je tista snov, ki jo uporabniki zmotno obravnavajo kot neškodljivo. Marihuana je na trgu predstavljena v obliki hašiša ter različnih vrst olj in koncentratov. Raznolikost in kakovost izdelka imata pri tem veliko vlogo.

SPLOŠNE INFORMACIJE

Center za uporabo snovi v Britanski Kolumbiji (BCCSU) je izvedel študijo, ki je pokazala, da lahko marihuana naredi kemični seks varnejši. Raziskovalci trdijo, da so izvedli raziskavo, katere rezultati kažejo, da lahko uporaba konoplje povzroči podobne učinke, kot jih uporabniki dobijo pri uporabi stimulansov in evforetikov v kemseksu, in sicer
- osvobajajoč, občutek spolne svobode
- premagovanje ovir in prepovedi v spolnem življenju
- Odprti pogovori s spolnimi partnerji
- Svetlejši občutki pri spolnosti, doseganje največjega užitka
- Zmanjšanje bolečine pri analnem seksu
- Povečanje samozavesti
- Podaljšanje spolnega odnosa

Čeprav marihuane ne morem označiti za popolnoma neškodljivo in varno, je marihuana, če upoštevate načela zmanjševanja škode, primernejša površinska učinkovina kot poživila in evforetiki. Primerjajmo učinke teh povsem različnih snovi ne povsem korektno, a če na izhodu dobimo podoben rezultat, z bistveno manj negativnimi posledicami, potem je pri izbiri snovi za kemikalijo vredno pogledati v smeri marihuane.

PRIPOROČILA

Za kemični seks priporočam uporabo hašiša, ta ima večjo prednost pred olji in koncentrati. Tudi hrana iz konoplje ni posebej primerna za te namene. Eksperimentirate lahko s sortami in načini uživanja - to je izključno stvar okusa, svoje izkušnje z določeno sorto pa lahko delite v komentarjih. Priporočila za kemični seks nimajo nobenih značilnosti v primerjavi z običajnim uživanjem konoplje.

Kombinacije:

Po mnenju številnih potrošnikov je marihuana precej dobra za izhod po poživilih in evforetikih, čeprav lahko v nekaterih okoliščinah za kratek čas povzroči povečanje srčnega utripa in hkrati tesnobo. Za kemični seks je to lahko pomembno v primerih, ko se spolnost pojavi ob izhodu snovi, vendar je po mojem mnenju v tem primeru bolje uporabljati marihuano v soli.

Marihuane ne kadite skupaj z uporabo psihedelikov - to lahko poveča učinek psihedelikov, prevzetih snovi in pokvari potovanje.

NEVARNOST

Marihuana, ravno pri epizodni uporabi, ne more bistveno vplivati na zdravje porabnika, razen kadar ima bolnik že določene bolezni. To še posebej velja za vse vrste duševnih patologij. Sistematična uporaba bo negativno vplivala na spolno življenje, na odpor do spolnih odnosov brez izpostavljenosti snovem.

ZAKLJUČEK

Alternativa običajnim snovem za kemični seks, ki bo ob ustreznem odgovornem uživanju povzročila minimalno škodo ali pa je sploh ne bo. Žal ljubitelji kemičnega seksa to snov trenutno podcenjujejo.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Seks pod marihuano je najboljša stvar, ki jo je človeštvo kdajkoli izumilo. Skoraj vsaka minuta je preživeta z užitkom, resnično
Škoda, da veliko ljudi podcenjuje tovrstno spolno eksperimentiranje.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Popolnoma se strinjam! Raje počakam, da vrhunec učinkov mine, misli se bolj ali manj vrnejo v normalno stanje, vendar občutki ostanejo izostreni. Zame odlična kombinacija :cool:
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Marihuana je droga, s katero imam veliko izkušenj, od gojenja do uživanja. njen opoj je res prijeten in sproščujoč, vendar ko gre za seks, mislim, da to ni droga, za katero bi se morali odločiti. nisem še poskusil seksati, ko sem se opil z njo, saj me naredi zaspanega in v glavi nimam veliko misli. ja, včasih me vzburja, vendar telo še vedno raje leži.
To morda ni enako za vas, saj v mojem okolišu delavci uporabljajo marihuano za delo na visoki vročini in pravijo, da jim to daje dodatno energijo, doma pa prijeten spanec.
saj to na ljudi deluje različno, zato lahko poskusite,

z veseljem bom slišal vaše izkušnje. :)
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zame je seks pod MJ poznana stvar in prinaša nove občutke izjemno redko. Počnem ga pogosto, vendar lahko na prste desne roke preštejem, kolikokrat je bilo to zunaj dosega.
Da! Nekajkrat je bilo fantastično z dvema različnima dekletoma (ne hkrati), ki ju poznam že vrsto let. Lahko rečem - bilo je, kot da bi bil to moj prvi primer - hahaha!!! Ta MJ je bil iz enega samega vira - znanega uličnega prodajalca v Grčiji. Verjetno gre za neke vrste sev.
 

russianboy

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
hhhhh enako kot spol brez občutka
 
Top