Obvladovanje umetnosti zaznavanja: Prepoznavanje dvojne resničnosti v poslovnem in zasebnem življenju: obvladovanje umetnosti dojemanja

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Pozdravljeni, dovolite mi, da z vami delim nekaj spoznanj, preden se podate na področje proizvodnje in trgovine: Delovanje. Na tem področju ima velik pomen. Če to ni vaša močna stran, niti ne razmišljajte o tem, da bi se podali na to področje. Če pa ste odločeni, da se vanj potopite, morate obvladati umetnost igranja in se utrditi, zlasti v očeh svojih poslovnih kolegov. Dojemati vas morajo kot vse kaj drugega kot šibkega. Toda ali igranje vključuje samo to? Nikakor ne. Trenutno ste v fazi izpopolnjevanja finančnega premoženja in ugleda. Nikomur ne dovolite, da bi se spuščal v vaše zasebno življenje. To je podobno dvojnemu življenju: v enem ste neusmiljen podjetnik, v drugem pa izžarevate prijaznost, sočutje in spoštovanje. Slednje je namenjeno le vaši družini in najbližjim zaupnikom. V bistvu nekateri posamezniki podcenjujejo resnost te zadeve. Pri tem ne mislim le na nevarnosti, da vas bodo prijeli, če boste živeli dvojno življenje, temveč trdim, da bosta vaš propad in izkoriščanje za finančne koristi zaradi vaše transparentnosti potekala brez težav. Kot pravi pregovor: "Bodi skrivnosten, naj se sovražnik sprašuje o tebi." Kakšne so torej posledice tega? Posledice so, da boste dosegli vse, kar si boste zaželeli, in manipulirali z mislimi kogar koli boste želeli. V popolnem nasprotju s tem, da ste preprodajalec ali proizvajalec drog, kjer vas dojemajo v edini luči - kot preprodajalca drog. To lahko osupne mlade ume, vendar se boste z odraščanjem, ob predpostavki, da se boste izognili prijetju, znašli obkroženi izključno s skupnostjo, ki se ukvarja z drogami. Tu je edina razlika med vami in revnimi v tem, da imate zatočišče in bogastvo, vendar ste po svoji naravi del iste skupnosti. Trenutno imam v posesti tako veliko premoženje, da bi se stroji za štetje denarja pokvarili, nihče pa ne bi vedel za vir mojih prihodkov. Razlog je v tem, da sem dal prednost negovanju svojega ugleda, preden sem se spustil v trgovino z drogami. Obstajajo številne poti za ustvarjanje ugleda, in čeprav se nekaterim zdi, da jih je težko doseči, je resnica ravno nasprotna. Odložiti morate le vse predsodke in razmisliti, za kaj ste si prizadevali, preden ste se začeli ukvarjati s proizvodnjo drog, ter si vestno prizadevati za uresničitev tega cilja. Hkrati se potopite v svoje nadomestno kraljestvo. Na koncu se zahvaljujem vsem, ki sodelujejo v tej platformi. Lep pozdrav, DAX
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Hvala za delitev z nami, to je pomembna točka, vse, kar potrebujemo za izboljšanje naše umetnosti igranja....
Še enkrat hvala...
Gus..
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zelo dober zapis
 
  • Like
Reactions: vis

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Evangelij! Preach, brother!!!
 
  • Like
Reactions: vis
Top