MDMA in spolnost

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
MDMA - ena izmed najbolj priljubljenih snovi za spolne odnose. Kaj je treba vedeti o bližini zastrupitve z MDMA? Kako se izogniti ostrim kotom in je bolj prijetno seksati, ne pa si urediti dodatnih težav? - O vsem po vrsti bom povedal v nadaljevanju.

SPLOŠNE INFORMACIJE
Učinki in posledice

Uporaba MDMA med seksom lahko povzroči naslednje pozitivne učinke: - Povečanje libida in spolne nagnjenosti - Najbolj neposredni pogovori med partnerjema, ki jima omogočajo, da se bolje spoznata in preideta na novo raven medsebojnega razumevanja - Svoboda, priložnost, da v seksu prideta do strani, ki so običajne - Empatija, ki se kaže v močnejših občutkih do partnerja/partnerke, ki omogoča, da iz bližine dobimo močnejša čustva - Evforija, katere delovanje krepi čustva iz intimne bližine - Podaljšanje časa spolnega odnosa Ločimo lahko tudi negativne učinke: - Odsotnost ali nezadostna erekcija med delovanjem snovi - Zmanjšanje libida v obsegu od nekaj dni do nekaj tednov po uporabi - Neugoden odziv na fizično aktivnost MDMA je primeren predvsem za seks z ljubimcem, do katerega gojite čustva. Učinek snovi je na splošno usmerjen v partnerjev užitek, nato pa v "živalske instinkte", zato je spolno bližino pod vplivom MDMA mogoče označiti kot dolgo božanje z občasnim seksom. Empatija, čustvenost, popolno razkritje - vse to kar najbolje označuje učinek te snovi.

PRIPOROČILA
Ko ste se prepričali, da nimate kontraindikacij za uporabo MDMA, bo naslednji korak nakup. Zaradi številnih razlogov priporočam, da se prenehate odločati za kristalni MDMA, ne pa tudi za tablete ekstazija. Poleg tega - ta snov ne ljubi "dogon", zato jo v potrebnem odmerku uporabite le enkrat.

Navodila za uporabo
MDMA za spolne namene, pa tudi za vse druge namene, je sprejemljivo uporabljati peroralno. Intranazalno in intravenozni načini sicer teoretično pristopajo, vendar za to snov niso zaželeni.

Odmerjanje
Optimalni odmerki so 100-150 mg MDMA. V večji količini, ki jo je treba sprejeti, ni smiselno, ker
najverjetneje, da vas pred spolnim odnosom preprosto ne bo, pa tudi tveganja za nastanek neželenih učinkov se znatno povečajo. Glede tablet - v povprečju je en kos povsem dovolj za eno osebo, vendar priporočam, da pred nakupom preberete odzive in se seznanite s strukturo tablete.

Časovna razporeditev
Po peroralni uporabi MDMA se delovanje najpogosteje začne 30-60 minut pozneje. Ne priporočam, da takoj začnete s spolnimi odnosi. Najboljši čas za ta namen - pozneje nekaj ur po uporabi. Takrat nastopi vrhunec učinka "razmazovanja". Ti dve uri lahko preživite z božanjem, plesom ali neposrednimi pogovori.

Kombinacije
MDMA je tista snov, ki jo je priporočljivo sprejemati samostojno, vendar obstaja ena izjema. Candy Flip je klasična kombinacija, v kateri je najprej kislina, pozneje pa dve-štiri ure MDMA v dvakrat manjšem odmerku, kot se običajno sprejema. Ta kombinacija ima precejšnje število oboževalcev, vendar ni dovolj podatkov o kemičnem seksu s to kombinacijo. Po mojem osebnem mnenju - ni najprimernejša kombinacija za ljubezenske igre. Primerna bo za osebe, ki jih zanima, da v enem dnevu združijo precej različne in zelo nenavadne občutke iz intimne bližine.

Težave z erekcijo
Takšna težava obstaja. Takrat je odmerek večji - zlasti se izrazi erektilna disfunkcija. Ob izhodu se pri nekaterih uporabnikih vprašanje reši samostojno, najpogosteje pa je potrebna farmakološka podpora.

NEVARNOST
Snov je lahko potencialno nevarna. Upoštevati je treba odmerjanje, uporabljati priporočena navodila za uporabo, izogibati se je treba nevarnim kombinacijam. Lahko postane razlog za izgubo zanimanja za spolno bližino brez uporabe psihoaktivnih snovi. Pogosto se dogaja, da so primeri, ko pod vplivom te snovi, ljudje povedo ljudem v okolici odvečne informacije - razmislite o tem, preden sprejmete to snov v paru. Odtegnitvi od MDMA lahko sledi izguba zanimanja za kakršen koli spolni odnos in tudi splošno depresivno in apatično stanje.

ZAKLJUČEK
Ena od tistih snovi, ki jih v intimnem življenju lahko uspešno uporabimo za spremembo v parih. Poleg tega je uporaba
MDMA v ljubezni lahko razreši številne psihološke težave - lažje se bosta popolnoma odprla drug drugemu. Takšna praksa je sposobna rešiti umirajoče odnose, jim dati novo življenje. Opozoriti je treba, da ob vseh prednostih obstajajo še nekatere pomanjkljivosti, o katerih sem poskušal pisati zgoraj.
 
Last edited by a moderator:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Nekajkrat sem poskusil seks pod MDMA v zmernem (glede na mojo težo in presnovo) odmerku 200-220 mg in mi je všeč.
Ko ga vzamem, je moja erekcija dovolj močna, občutljivost pa naraste na povsem drugačno raven, ki je v normalnih razmerah nedosegljiva. Vendar pa ne morem končati - problem.
 

wiserthanearlier

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Mdma seks je odličen. Pomembno za čas po prihodu in zgodnjem vrhuncu.
Gbl je neverjetno v povezavi - za to je potreben kation. Dozirati je treba varno.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Neverjetna kombinacija kemičnega seksa je kombinacija MDMA in 2C-B. Ko se začnete spuščati z vrhunca MDMA, vzemite 2C-B. Ko se ta začne dvigovati, začnite z ljubljenjem
 
Top