mdma za začetnike?

turner69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
sem prodajal mdma, vendar nimam pojma o tem, kako opraviti celoten postopek izdelave sam, ali obstaja kakršen koli način, da bi mi kdo razložil in me vodil, kako to narediti na preprost način, ker sem idiot, in pojasnil, kaj moram dobiti, po možnosti nekaj, kar lahko naročim na clearwebu, kot so vse kemikalije in oprema
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Ker gre za kemijske procese, menim, da si morate vzeti čas in se o njih naučiti čim več. Ne bi bilo tako donosno, če bi obstajalo navodilo, ki bi ga lahko upošteval vsak "idiot" in še vedno dosegel dobre rezultate. Poglejte na tamkajšnji forum, tu je objavljenih nekaj poti. O vsem, česar ne razumeš, se moraš naučiti. Korak za korakom. Poznam ljudi, ki se več mesecev učijo sintetizirati amfetamin freebase, kar je veliko lažje od izdelave mdma. Mislim, da je tukaj ključnega pomena potrpežljivost in morate veliko prinesti, zlasti če ste neizkušeni
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Popolnoma se strinjam z gospodom @sorcerer. V primeru, da je to res enostavno, lahko vsakdo sintetizira MDMA na domačem podstrešju. Po drugi had ni pretežko v primeru, da imate osnovne spretnosti in kemijsko znanje z nekaj izkušnjami v laboratoriju. Forum BB omogoča, da se vsega naučite sami prek različnih forumskih razdelkov, tem in razprav.
 
Top