Soli MDMA čuden problem

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Iz pmk glicidata sem dobil mdp2p in izvedel redukcijo prek Al/Hg, na koncu sem dobil 15 g soli mdma hcl. Večkrat sem jih opral z acetonom.
Problem se je pojavil, ko sem raztopil 10 g soli za rekristalizacijo. Ko sem jo raztopil, je raztopina postala zelena in nato temno zelena in izgubil sem vse svoje soli, po tem ni bilo nobene soli, poskušal sem celo izpariti vso vodo in tako soli sploh ni bilo, nato sem poskusil z drugimi 5 g izdelka in dobil enak rezultat, temno zeleno raztopino in "uničen" izdelek.

Kako je mogoče, da sem izgubila ves izdelek? Preizkusil sem na Marquisu, njegov mdma, nisem poskušal spoznati učinkov, vendar je imel zelo grenak okus.
Ali lahko prevelika vročina poškoduje soli mdma hcl?

Hvala,
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
heta ne poškoduje molekule mdma. vendar ste dobili preveč adulterantov skupaj s svojo mdma, zato je zelena ali črno zelena. težko je reči natančno lahko 40% adulterantov je precej normalno za cledestine lab. vsi ti rjavi ogromni balvani "champane", ki se prodajajo na trgu, so res okoli 60% čistosti. potem, če izparite vodo z vrenjem, preprosto izparite svojo mdma preveč bro. preveč slabo.
Kakšen vonj ima vaš izdelek? vonj po janežu?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Ali lahko po korakih opišete, kaj ste izvajali?
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ponovno sem izvedel redukcijo in tokrat dobil zelo dobre in čiste soli, ne vem, zakaj so bile soli "pomanjkljive", drugačne od prejšnje serije
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tudi iz prejšnje serije so bile soli praškaste, zdaj pa so v kristalni obliki, morda sem soli poškodoval s toploto in presežkom kisline v raztopini?
 
Top