Vprašanje o sintezi MDMA ?

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ta dialog sem zajel s spletnega mesta, ali mi lahko kdo iz teh informacij pripravi recept


NOVICE
GLASBA
TEHNOLOGIJA
SHOP
OPOZORILA O ZDRAVILIH
Lekcija kemije - kako nastane ekstazi
OBJAVLJENO DNE 25. JUNIJ 2019, GABRIEL POPP

Simbolna podoba
Vsi poznamo majhne tablete, ki med drugim vsebujejo aktivno sestavino MDMA. Pogosto jih imenujemo "E", deli, kroglice, kroglice ali preprosto stvari. Tablete ekstazija se verjetno najpogosteje proizvajajo na Nizozemskem. ZDFneo je pred kratkim celo pripravil serijo, ki se ukvarja s to temo. O njej smo poročali tukaj. Toda kako se ekstazi dejansko proizvaja?

Ker sam nisem ravno strokovnjak za kemijo, se mi večina tega sliši kot železniška postaja. Prav tako ne želimo nikogar spodbujati, da bi sam izdeloval kakršne koli droge. Ker pa je ekstazi nekako del tehno scene, smo se želeli nekoliko poglobiti v to temo.

Osnovna snov za sintezo MDMA (3,4-metilendioksi-N-metilamfetamina) je običajno piperonal, ki je pravzaprav aromatična snov z vonjem po vaniliji in mandljih. Ta snov v reakciji kondenzacije reagira z nitroetanom, pri čemer nastane 1-(3,4-metilenedioksifenil)-2-nitropropen. Ta se nato z elektrolitskim železom in ocetno kislino hidrogenira v piperonilmetil keton. Končni izdelek MDMA dobimo v enem koraku z reakcijo te spojine z metilaminom. Hkrati se vse skupaj hidrogenira z uporabo amalgamiranega aluminija in vode. Končni MDMA se običajno zmeša z drugimi sestavinami, kot je kofein v prahu, in stisne v majhne barvite tablete.

V bistvu je to podobno peki torte. Vse je zelo preprosto! Prav tako ni nezakonito. Pri Zveznem inštitutu za zdravila in medicinske pripomočke morate le zaprositi za dovoljenje. Vendar morate biti za to farmacevt.
 

Gerhard Schrader

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ne priporočam poti prek nitretana in piperonala, saj tako piperonala kot nitroetana ni lahko kupiti. Končna proizvedena snov je MDA in ne MDMA

Lažje bi bile sintezne poti, ki se začnejo s safrolom, ki ga je mogoče zlahka pridobiti iz sasafrasovega olja. Če ne morete dobiti sasafrasovega olja, ga lahko razmeroma enostavno pridobite iz sasafrasove korenine s parno destilacijo.

Dobra navodila najdete tukaj na strani Amfetamini. Vnosi za metamfetamin vodijo do MDMA, če uporabite MDP2P, tisti pod amfetaminom pa do MDA, če uporabite osnovno snov za XTC.

Če pa želite proizvesti le obvladljivo količino za lastno uporabo, potem priporočam pot s halosafrolom. Dobra navodila lahko najdete tukaj: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...f2qgyd.onion/resources/total-synthesis-ii.68/.
Zlasti na straneh 148-158.

Če imate dodatna vprašanja, vas prosimo, da jih postavite. Rad se pogovarjam o kemiji in drogah ;)
 
Top