MDMB-4en-PINACA(5-CL-ADB-A)

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
FNXiWMIylS

FormulaC20H27N3O3
Molska masa357,454 g-mol-1
MDMB-4en-PINACA se razlikuje od 5F-MDMB-PINACA zaradi zamenjave 5-fluoropentila s pent-4-enom (4-en)
Deluje kot močan agonist receptorja CB1 z vrednostjo EC50 2,47 nM.

Več let sem opravljal obsežne raziskave kanabinoidov in v svojih raziskavah sem ugotovil, da je ta kemikalija kralj (za zdaj).
To je najmočnejši kanabinoid.
Nikoli pa nisem našel poti za sintezo, če kdo ve ali lahko domneva o tej poti, verjamem, da bi bila to neprecenljiva informacija.
Zato sem ustvaril to nit za vse zainteresirane.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Povejte več o uporabi tega kanabinoida. V kakšnem obdobju izpostavljenosti in v kakšni koncentraciji do baze je bil uporabljen? Kateri učinki so bolj značilni? Izračunati je mogoče pot sinteze.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nikoli ga nisem poskusil. ne uživam kanabinoidov. vendar sem nekajkrat delal z njim in vsakič so ga laboratorijske podgane imele raje kot druge. razmerja se lahko raztegnejo veliko bolj kot pri drugih. adb-butinaca je blizu temu. učinki, kar lahko rečem, so evforija, disociacija, prikimavanje.Ta generacija noidov je čista droga ali krek, kar je daleč od začetkov jwh. ne morem govoriti o koncentracijah, ker sem uporabljal veliko virov in kakovost se je spreminjala (mislim, da nisem nikoli imel čiste kemije).Po moji oceni je za 30 % močnejši od drugega najmočnejšega (neprimerljivega z generacijo jwh). kitajski laboratoriji so pred nekaj meseci prenehali proizvajati vse agoniste receptorjev Cb1 in le nekaj dobaviteljev v EU ga še vedno ima (ne vem, ali ga bodo še naprej proizvajali, vendar obstajajo govorice o prepovedih).Kitajci so prišli z novimi kanabinoidi agonisti Cb2, vendar so vsi do enega neaktivni in smeti.Obstajajo govorice o novih, ki so v delu, vendar bom verjel, ko jih bom videl.Za zdaj je po mojih izkušnjah MDMB-4en-PINACA najboljši za zdaj (ali najslabši, odvisno, koga vprašate), adb-butinaca blizu drugega in verjetno 5f-mdmb-2201 tretji (precej redko danes).
Zato bi bila z nedavnimi prepovedmi sintetična pot te kemikalije dragocena.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Sinteza je podobna kot pri drugih kanabinoidih v tej seriji. Allyl skupino nadomestimo z reagentom cas 1119-51-3 (5-bromo-1-penten) za alliranje indazol-3-karboksilata. Potrebujemo močno bazo - kovinske alkohide (natrijeva ali kalijeva aktivna kovina v akoholu - metanol, etanol, izopropanol, butanol). Ta reakcija je zelo vnetljiva in jo je bolje kupiti na trgu. mislim, da izračunamo stroške vseh potrebnih reagentov in njihovo količino, če obstaja potreba.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Reagenti:
indazol-3-karboksilat, žveplova kislina, metanol (etanol ali drugi alkoholi, vendar je najboljši metanol) ali kupite metil (etil) 1H-indazol-3-karboksilat
5-bromo-1-penten, aktivni kovinski alkooksid (NaOMet, t-BuOK. itd.), THF, DMF
Amidacija: EDC HCl, HOBt, DIPEA in L-tert-leucinamid.
L-tert-levcinamid ima nekaj težav pri sintezi in je težko dostopen, zato ga je bolje pridobiti v tovarni.
L-valinamid bo bolj na voljo, vendar ima kanabinoid z njim manjšo moč.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
A kupil sem cas 43120-28-1 iz Kitajske, kako narediti 5cladba prosim, naučite me, kako zmešati l-tert-leucinamid hidroklorid in 5bromo 1penten
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ja, moral bom preučiti sintezo drugih kanabinoidov, da bi sploh začel razmišljati o tej sintezi, saj nimam izkušenj s sintezo kanabinoidov. poskusi v majhnem obsegu, nato pa GC/MS.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u lahko pridobite izkušnje s sintezo na preprostih, kot je JWH-018. Za ta TOP (5-CL-ADB-A) kanabinoid moramo poznati u regijo, za iskanje dobaviteljev kemijskih reagentov, in pomagali vam bomo izvesti sintezo po korakih
 

ioniliescu

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljen, prijatelj, Ali se lahko pogovarjamo na štiri oči?
 

rclabstore.com

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Sintetična pot jwh je reakcija hidrogeniranja, pri reakciji nastane vodikov plin, ki je nevaren za nekatere ljudi, ki ga segrevajo z odprtim plamenom, zato je za njegovo izdelavo potreben kondenzacijski refluks. Za sintezo tega izdelka se običajno uporabljata dva načina sinteze, pri enem je potreben natrijev hidrid, pri drugem pa tetrahidrofuran in kalijev terc-butoksid. Vendar je sinteza 5cl razmeroma preprosta.
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ali se lahko pogovarjamo osebno? Ne razumem, kako naj ga naredim. Nekoč sem poskušal izdelati cas 43120-28-1 tako, da sem ga zmešal s 5bromo 1pentenom, dmf in kalijevim karbonatom. Rezultat je, da ni nobenega učinka, zelo slabo je
 

a114488

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 4, 2021
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Če torej obstaja MDMB-4en-PINACA, kako ga sintetizirati?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Regija EU.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
HI,kakšno opremo bi potreboval in kateri koraki se razlikujejo od sinteze adb-pinaca? hvala.
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
rotacijski destilator se uporablja v 5cladba ,vendar se slišano lahko naredi tako kot adbb. Adbb in 5cladba kuhata 5 ur med 70 in 80 stopinjami.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Na tem mestu je bolje podrobneje analizirati sintezo. Da bi se izognili delu z žveplovo kislino, je bolje poiskati intermediat 1-metil-1H-indazol-karboksilat (cas 43120-28-1). Nato sledi prva reakcija, s katero se bomo ukvarjali - to je alkiliranje derivata indazola. Alkiliranje poteka v polarnem aprotičnem topilu (THF, DMF) v prisotnosti močne baze (natrijevega hidrida, natrijevega ali kalijevega metilata, etilata ali butilata itd.) Ta reakcija je zelo občutljiva na vodo (nevarnost požara!). Glavno pravilo je idealno suha oprema in popolnoma suha topila. Opremo lahko posušimo z usmerjeno toploto (gradbeni sušilnik), topila pa odcedimo s sredstvi za zalivanje (kalcijev klorid, magnezijev sulfat itd.). Prostor ne sme biti z visoko vlažnostjo, saj je lahko kritična za samovžigno reakcijo. Vsako uporabljeno steklo, zajemalka, žlica morajo biti popolnoma suhi, niti kapljice vode. Sama reakcija mora potekati z močnim hlajenjem (ledeno-vodna kopel) z istim namenom - da se reakcija ne vname. Če se prižge, je videti kot vulkanski izbruh. V bližini je treba imeti gasilni aparat in ognjevarno tkanino, da prekrijemo dostop kisika do plamena. Ko smo ustvarili idealne pogoje (posušena oprema, topila, prostor), smo pripravljeni na začetek reakcije. Najraje uporabljam DMF in natrijev hidrid v mineralnem olju. Najprej pripravimo raztopino 1-metil-1H-indazol-karboksilata v DMF, nato jo ohladimo v ledeni vodni kopeli. Prostornina erlenmajerice je odvisna od obsega reakcije. Po obliki lahko uporabimo bučko z okroglim dnom (če imamo stativ za držanje bučk), ravnim dnom ali erlenmajerico, če se je nenadoma izkazalo, da je pri roki. V erlenmajerici z okroglim dnom je hlajenje veliko bolj učinkovito za celotno prostornino. Če nimamo stativa, lahko zmes ohlajamo in mešamo ročno. Ko bučko ohladimo, začnemo z majhnimi odmerki raztopini dodajati natrijev hidrid, pri čemer po vsakem dodatku temeljito premešamo in ne odstranimo iz ohlajanja. Za 10 g 1-metil-1H-indazol-karboksilata potrebujemo 2,4 g komercialno dostopnega natrijevega hidrida 60 % v mineralnem olju. Po dodajanju celotnega natrijevega hidrida odstranimo ledeno-vodno kopel in mešamo pri sobni temperaturi eno uro ali več. Mešamo lahko ročno in z magnetnim mešalom. Po tem času erlenmajerico ohladimo v sveže pripravljeni ledeni vodni kopeli. Zdaj potrebujemo 5-bromo-1-penten, cas 1119-51-3 (12 g za 10 g derivata indazola). Dodamo ga po kapljicah ob stalnem mešanju in hlajenju. V ta namen lahko uporabimo brizgo (vse ročno) ali pa uporabimo kapalni lijak, pritrjen na stativ nad erlenmajerico. Po dodajanju odstranimo hlajenje in premešamo ponoči (na magnetnem mešalniku ali ročno v erlenmajerici, če ni sedečega mešalnika). Po določenem času v erlenmajerico nalijemo hladno vodo. Količina vode je vsaj dvakrat večja od količine DMF, bolje pa 3-4 ekvivalenti ali več. Začetna količina DMF je odvisna od tega, kakšno količino derivata indazola lahko raztopimo. Optimalno je, da je pogojno 3 ekvivalenti (30 ml pri 10 g je minimalno). Nato reakcijsko zmes po mešanju z vodo ekstrahiramo z etil acetatom. Število etil acetata je najmanj 30 % celotnega volumna mešanice. Posledično je najmanjša količina bučke za 10 g: 10 g indazola+30 ml DFM+10 ml pentena, 60 ml vode, 30 ml EtOAc = 150 ml prostornina bučke je minimalna za 10 g derivata indazola. Etil acetat lahko speremo z vodo, nasičimo s soljo, posušimo magnezijev sulfat iz ostankov vode in izparevamo topilo, da dobimo derivat ena kot olje. Za destilacijo in njene različice bo oblikovana posebna tema. Če potrebujete kakršno koli izpopolnitev za opremo za to fazo, potem čakam na vprašanja.
 
Last edited by a moderator:

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Spoštovani strokovnjak,
Kakšen je naslednji korak sinteze, potem ko smo dobili olje, kot ste ga opisali.
Ali je to končni izdelek in ali lahko začnemo s kristalizacijo ali moramo opraviti amidacijo kot v zadnji fazi kuhanja ADB-PINACA ?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ujel sem vse, vendar imam nekaj vprašanj. ali se pri ekstrakciji z etilacetatom plasti ločijo, ko dodamo etilacetat in ekstrahiramo vodno plast? vržemo jo shranimo? tudi kako deluje pranje etilacetata z vodo samo dodajanje vode nasičenje s soljo in posušimo? izhlapevanje topila na sobni temperaturi? in kadar koli lahko objavite postopek destilacije, da lahko dobim celotno sliko postopka od začetka do konca, bi bilo super. hvala človek.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Da, le dovolj razredčen DMF lahko ekstrahiramo z etilacetatom ali drugim topilom (etrom, benzenom itd.). Ločeni ekstrakt zadostuje za drugo pranje s čisto vodo, da se izločijo morebitni ostanki DMF. Nato je zaželeno, da se topilo posuši in destilira pri nizkih temperaturah. Pri sobni temperaturi je to mogoče, vendar bo trajalo dlje. Za pospešitev postopka lahko uporabimo vročo kopel. Najbolje je uporabiti vakuumsko destilacijo.
 
Last edited by a moderator:

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8

Koliko gramov 1H Indazol 3 karboksilne kisline potrebujete za proizvodnjo 100 g in proizvodnjo 1 kg izdelka ?


kakšni so stroški materiala in proizvodnje za 1 kg
 
Last edited:

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@sirmtr hi moj prijatelj ali je ta 1200g metil 1h deloval v redu kot glavni prekurzor za 5cla ali so bile za izdelavo prekurzorja potrebne še kakšne druge sestavine?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Želim si, da bi lahko prispeval k tej skupnosti, vendar ste fantje preveč pametni zame, saj vam gre tako dobro od rok, da ohranjate forum aktiven
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Približno 1200 g indazola. Cene temeljijo na vaši lokaciji in dobaviteljih.
 

haribo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni William dampier upam, da je vaš prijatelj v redu. glede 1 kg predhodnika v paketu celotnega kompleta iz Kitajske... pravite, da 1200 g metila 1h je to edina sestavina, potrebna za glavni predhodnik za 5cladba? Na zalogi imam 5 kg te snovi. Z dmf, 5bromo, kalijevim karbonatom ali morda poskusim s tercbutoksidom kot testnim kuhalnikom... z vsemi koraki, ki so v celoti sledili mojim prejšnjim kuhalnikom s temperaturo, časom ter obdobjem hlajenja in izpiranja, bo to dalo dober rezultat 👍🏽. Prinesel sem veliko polnih kompletov iz Kitajske in so zelo nezanesljivi.. hvala za vaš današnji čas.
 

pvp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 22, 2023
Messages
18
Reaction score
6
Points
8
Torej imam to:
dmf, 2,5-3 litra (68-12-2)
kalijev karbonat, 850 g (584-08-7)
5-bromo-1-penten, 500 g (1119-51-3)

Ali je prav, da je glavni material 43120-28-1?
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
5 bromo 1 penten, lahko doseže 580 g je bolje, po ohladitvi boste dobili 1,5 kg končnega, potem je vse dobro, DMF lahko naredi 3 l je bolje
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Ali bi bila "zamenjava 5-fluoropentila s pent-4-enskim delom" za ta postopek 1-bromo-5-fluoropentan CAS 407-97-6? Ali je natrijev hidrid idealen reagent ali bi bila boljša izbira "močna baza" (morda natrijeva ali kalijeva kovina)? in ali je potrebna še kakšna druga večja sprememba ali je treba na to opozoriti?
Hvala.
 
Top