MDP2NP do MDA z reduktivno aminizacijo NaBH4/CuCl2?

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ali je res tako preprosto kot zamenjati P2NP z MDP2NP iz enopotne sinteze lepljenja za amfetamin? Katere druge vidike je treba upoštevati, če to res deluje?
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
1. za proizvodnjo MDA boste potrebovali MDP2P/amonijev acetat >imin>.

2. če imate NaBH4, ne potrebujete CuCl2.
Pri tej reakciji se bolje obnese cianoBorohidrid.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Žal nimam dostopa do MDP2P (razen če mi uspe pretvoriti MDP2NP v MDP2P) ali cianoborohidrida. Imam pa dostop do NaBH4/CuCl2 iz drugih poskusov z nitrostirenom in MDP2NP.

Metoda, na katero se sklicujem v prvotni objavi, je tukaj: https://bbgate.com/threads/one-pot-amphetamine-synthesis-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/

Zanimalo me je le, če je mogoče MDP2NP nadomestiti s P2NP, ali bi metilendioksi skupina preživela reakcijo in podobno kot P2NP ter proizvedla MDA?

V tej temi sem prebral nekaj uspehov pri redukciji MDP2NP v MDA: https: //www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15090.0.

Vendar me je zanimalo, ali je kdo to storil in ima kakšne izkušnje iz prve roke ali nasvete za sintezo, če je to mogoče.
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Gotovo je bila zame res pozna noč, da sem odgovoril na povsem drugačno vprašanje, kot ste ga zastavili.

Preučila bom to vprašanje in preverila, kakšno je moje mnenje.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Če naredite Al/Hg, Al/Ga z jodom (sicer ne deluje) in segrevanjem do 30-35 stopinj Celzija ter metilamin/nitrometan zamenjate z etilaminom/nitroetanom, bo to delovalo tudi v enem loncu.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Da, deluje popolnoma enako. Rezultat je Mda namesto samo A. Predlagam destilacijo IPA, dodajanje baze in ekstrakcijo z NP. Nato normalno delo
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ali je med hidrokloridom MDA in sulfatom MDA veliko razlik v fizikalnih lastnostih? Še nikoli nisem pripravil aparature za plinsko HCl in želim iz lenobe samo poskusiti soliti z žveplovo kislino, razen če je res vredno narediti HCl, potem se bom šel naprej in se naučil lol.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
O tem bom poročal, ko bom preizkusil ta sintetizator. Verjetno bo to moj naslednji projekt :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Sulfat izvajajte kot običajno. Lažje je, če že poznate postopek in boste vedeli, ali ste dejansko kaj proizvedli. Če želite, lahko poskusite s Hcl pozneje, ko se vam bo to posrečilo.

Zdi se, da je sulfat boljša izbira za MDa..... ali tako sem prebral.
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ker je slučajno pomembno za trenutni razvoj prispevka, kako to, da mda hcl nima enakih hidroskopskih lastnosti kot amp hcl?

Kar zadeva redukcijo, sem se tudi sam veliko spraševal o tem... če res deluje kot neposredni reducent tega ustreznega nitropa, bi bil nabh4/kuprik daleč najbolj skrivna pot. dostopnost LiAlH je omejena in stroški ali z amalgamom imaš živo srebro, s katerim se moraš spopasti, zakaj bi tvegal, če ti ni treba.

prav tako mislim, da je sulfat, karkoli je osebno, za lase privlečen in šibkejši kot ustrezna hcl sol. Kje je nekdo, ki res ve, o čem govori, kako dobimo stabilen amp hcl, brez gnojnih luž.
@InLikeFlynn hipotetično Prakticirajte to generacijo hcl naredite si spodoben aparat ex kapalni lijak, zamašek z eno luknjo, filtrirna bučka, ptfe cev z bradavico, in line sušilna cev steklena konica cevi in jo vpnite na stojalo. Brez dodatnega sušenja bi šel s kapljanjem žveplove kisline na vodni hcl in nacl konsistence mokre brozge. In naredite nekaj suhih serij, preden poskusite na dragocenem hipotetičnem fb, za katerega ste delali
Druga možnost je titracija z vodnim Hcl 37 %, ki je po mojem mnenju dejansko najboljša, vendar zahteva več spretnosti. hipotetično morate natančno dodati x kislin do 6 na 5,8. Trik je v dodajanju, doda se samo enkrat in pusti se, da se xtal brez motenj.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
To sem imel pripravljeno brez nevšečnosti, ki se jih spomnim, moj način redukcije Al/Hg, vendar se ne spomnim, za katero kislino gre Izoliral sem dejansko sol, vendar je oblika soli primerna za daljše shranjevanje in ni potrebna, če nameravate metilirati dušik (česar nikoli nisem storil).
 
Top