Mefedron 4MMC

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni,

ne vem, ali je to pravo poglavje za to.

Sem občasni uporabnik 4MMC, bil pa sem tudi uporabnik v obdobju pred prepovedjo, zato vem, česa je 4MMC sposoben.
Vendar pa so na današnjem trgu vse stvari, ki jih je mogoče najti na trgih, rjave, sive, rumene, torej umazane. Težava je tudi v tem, da s testiranjem z reagenti ne moreš ugotoviti, ali imaš 4mmc ali nekaj iz družine mmc, CMC ali CEC. Edini način je, da ga pošljete v laboratorij.

Zato vas sprašujem, ali kdo pozna kakšnega prodajalca, ki prodaja visokokakovostne 4MMC, in kako lahko umazane 4MMC očistim z domačimi pripomočki?

Hvala!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Če ste kupili zdravilo 4mmc, vendar ste dobili umazan izdelek in niste prepričani, da gre za mefedron.
Potem morate storiti naslednje:
1) opravite oceno mefedrona
2) Očistiti ta izdelek.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mephedrone-4-mmc-assessment-protocol.364/
 
Last edited by a moderator:

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
poiščite poljske ponudnike, bil je eden z imenom zeonpl (pozneje ethernal), vendar nisem prepričan, ali je še aktiven. Imel je dobre 4mmc. Imel sem slabo izkušnjo z nizozemskimi verndorsi, to zagotovo ni bil 4mmc! Intenzivna želja, vendar brez užitka, predoziral sem se in nisem mogel normalno dihati zaradi hude vazokonstrikcije v pljučih in moral sem poklicati reševalno službo. Vendar je na srečo hitro izginilo
 
Top