Mefedron v prahu v čisti vodi prenasičena točka (vendar drugo vprašanje)

backendwho

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni.
Ali je mogoče uporabiti mefedronovo moko (tj. izdelek, ki ga dobim po zakisanju in filtriranju brez kristalizacije v kristalni prah) za kristalizacijo po tej metodi? (1 g na 0,7 ml destilirane vode, ki jo zavremo in nato damo v zamrzovalnik pri -8 stopinjah za 12 ur) lahko pogledate drugo nit na to temo, o teh razmerjih so pisali Sergei Kush in drugi ljudje in imeli so normalen rezultat, vendar v vseh priročnikih, ki sem jih videl (eden, v katerem je bila ta tema na splošno dotaknjena), je bila rekristalizacija izvedena iz kristalnega prahu. hvala.
 

riderofapocalypse

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
uporabite razmerje 1:1, 1 ml vode pri sobni temperaturi 210-240 mg mefedrona. Videti bo kot olje, vendar ne skrbite za ir ali barve, te bodo ostale v vodi.
Ne pozabite, da se kationi uničijo v nevtralnih raztopinah - https://www.researchgate.net/figure...e-of-various-concentrations-of_fig2_249967235

Ko raztopite svoje stvari, jih filtrirajte, počakajte 1 uro, da se ohladijo, in dajte v hladilnik 1-3 c za 24 ur, 80 % jih bo kristaliziralo
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
pravi, da bulšit ni samo voda in ni -8 °C
Bil sem narejen, kot je rekel, vendar sem dobil prah, zdaj pa imam lep velik kristal
 

Attachments

  • IAetGNsHOK.jpg
    IAetGNsHOK.jpg
    3.6 MB · Views: 108
Top