Question Živosrebrov nitrat ?

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Ali je tu na forumu kdo, ki bi prodajal živosrebrov nitrat?

Izčrpavajoče je popolnoma iskati termometre in ga izdelovati sam. In mislimo, da tu ustvarjamo težavo, zato vedno izgubimo enako moč, in ko pripravljen živosrebrov nitrat hranimo v hladilniku, menimo, da po nekaj dneh izgubi svoje lastnosti. Iščemo Evropo in nikjer je ni mogoče najti, prav tako je ni na Amazonu.

Torej, če mora kdo prodati živosrebrov nitrat, bi ga res kupili, vsaj malo, dokler se v Evropi ne pojavi kaj konkretnega, kar bi lahko kupili sami.

Ali pa ima živo srebro sploh kdo za prodajo?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Nekateri ljudje pri Amazonu naročijo živosrebrna stikala za proizvodnjo Hg(NO3)2, namesto nitrata se lahko uporabi tudi živosrebrov klorid.
Lotimo se sinteze amf brez živega srebra.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Dober Dani.

Obstaja rusko podjetje, ki prodaja živosrebrov nitrat, če želite ime, vam ga lahko zagotovim zasebno. Kupil sem nekaj malega in prispelo je v treh tednih.

Toda na koncu ga nisem potreboval, ker sem poskušal narediti sintezo z živosrebrovim kloridom, ki ga lahko kupim v Španiji (če si iz Evrope, ti ga morda lahko pošljem, če te zanima)

Prošnja za živosrebrna stikala, uporaba termometrov ... je način, ki sem se mu želel izogniti, zdelo se mi je zelo okorno, če želite dobiti dobre izdelke.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Kdaj ste to naredili? Slišal sem, da je med EU in Ru nekaj logističnih težav. Nekateri ljudje imajo težave z dostavo od tam.
 
Top