Meskalin 3,4,5-trimetoksifenil-2-nitroetan

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Pozdravljeni

Našel sem resnično enostavno sintezo meskalina.


Opravim vse korake in končni izdelek je 3,4,5-trimetoksifenil-1-nitroetan, kot je navedeno na koncu dokumenta o sintezi, ali 3,4,5-trimetoksifenil-2-nitroetan, kot je navedeno v naslovu dokumenta.

Nato sem vzel 300 mg in po 1 uri sem zelo lepo spal in približno 3 ure kasneje sem vzel še 300 mg in nisem čutil ničesar.

Ali mi lahko poveste, ali je razgradnja izdelka tako hitra ali izdelek, ki je nastal s tem dokumentom, še ni meskalin....

Sprašujem se, kaj je narobe, ker je celoten postopek zelo enostaven in končni izdelek je videti kot na fotografijah.

Prosim, pomagajte. :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Dodam lahko tudi, da je izdelek, preverjen z reagentom marquidse, oranžne barve, kot bi moral biti meskalin.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Proizvedli ste 3,4,5-trimetoksifenil-2-nitroetan, ki je predhodnik meskalina. O meskalinu si preberite tukaj. To je razlog, zakaj niste dobili nobenih učinkov meskalina (različnih snovi).
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Hvala, zdaj razumem. Ni reducirana. Nisem našel nobenega članka ali dokumenta o meskalinu iz 3,4,5-trimetoksifenil-2-nitroetana, je pa veliko o njem iz 3,4,5-trimetoksi-beta-nitrostirena, zato bom šel po tej poti ...

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mescaline-with-nitromethane-1000g-scale.76/

Poročal bom, če bo uspeh :D. Ne skrbite, G. Patton - naredil sem to za znanost. :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Prav tako pa sem le te informacije lahko našel na internetu:

O theindoleshop.com
Meskalin-dihidronitrostiren oziroma 1-(3,4,5-trimetoksi)fenil-2-nitroetan je kemični derivat 3,4,5-trimetoksi-beta-nitrostirena. Je produkt delne redukcije meskalin-nitrostirena (3,4,5-trimetoksi-beta-nitrostirena) z natrijevim borohidridom. Po kemijski strukturi je bližje meskalinu, dvojna vez C=C na nitrostirenu pa je že reducirana v nasičeno enojno vez C-C. Zato je za redukcijo nitro skupine v amin potrebno manj kemijske energije.

Raziskave so pokazale, da se lahko nitroalkani (kot je meskalin-dihidronitrostiren) teoretično reducirajo v amine z uporabo natrijevega ditionita (običajnega redukcijskega sredstva v postopku izdelave lesa) in PTC (katalizatorja za fazni prenos), kot je oktilviologen [1]. Namesto oktilviologena se lahko uporabijo drugi PTC, kot so kvartarne aminske soli.


Morda torej obstaja enostaven način za pretvorbo 3,4,5-trimetoksifenil-2-nitroetana v meskalin - vendar ne najdem, kako to storiti...
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Ok, imam način, kako iz meskalina-dihidronitrostirena, alias 1-(3,4,5-trimetoksi)fenil-2-nitroetana, narediti meskalin:

1. V reaktor smo dodali raztopino IPA/H2O 2:1 (18 litrov).
2. Takoj smo dodali NaBH4 (1200 g) in začeli mešati.
3. Meskalin-dihidronitrostiren oziroma 1-(3,4,5-trimetoksi)fenil-2-nitroetan = (1000 g) je bil dodan v majhnih obrokih, tako da temperatura zmesi ni presegla 60 *С.
4. CuCl2 (72 g) v vodi (200 ml) je bil dodan počasi po kapljicah, tako da temperatura zmesi ni presegla 80 *С.
5. Nato je bila reakcija z zunanjim segrevanjem 30 minut vzdrževana pri 80 °C ( v mojem primeru tega koraka nisem izvedel, ker je bil prekurzor skoraj pripravljen za spremembo).
6. Reakcijski zmesi smo dodali 25-odstotno vodno raztopino NaOH (8 litrov) in ločili faze.
7. Vodno fazo smo ekstrahirali z 8 litri IPA

Pustimo, da se plasti ločijo - pustimo nekaj časa. Vzamemo zgornjo plast. To, kar ostane, lahko ekstrahiramo z dodajanjem IPA. Nato lahko damo zgornjo plast in IPA iz pranja skupaj.

8. Rumeni tekočini iz točke 7 dodamo 30 % H2SO4. To storimo po kapljicah, pri čemer stremimo k temu, da se PH zniža na PH 6. Počasi po kapljicah. Potem lahko vidimo, da se začne mlečno obarvati in vidimo kristale. Lahko jo pustimo v hladilniku (ne vem, ali bo to pomagalo) in jo nato filtriramo.

9. Preostane nam dihidrat meskalin sulftae. Je lepo bel in ga lahko po želji speremo z acetonom. To je (C11H17NO3)2 x H2SO4 x 2H2O

To je enostavno - ne potrebujemo vakuuma...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Odgovoril sem vam v temi Meskalin. Ne množite istih sporočil v različnih temah, prosim.
 
Top