Pritožba na meth

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Večine tistega, kar je na voljo, sploh ne bi smeli več imenovati metamorfoza. To so smeti in v nasprotju s tem, kar pravi večina ljudi, ni cenejši. Da, cena za unčo na trgu, ki ga poznam, je približno 200, pred petnajstimi leti pa je bila cena kroglice 250. Toda pred petnajstimi leti je človek lahko vzel manj kot deset udarcev s kroglice, potem pa se je začel z nečim zajebavati in potem je kar naenkrat 24 ur minilo v času, ki se je zdel kot morda ena ura, in ves ta čas jemanje drugega udarca sploh ni bilo potrebno. Z veseljem bi plačal več za kakovost in prepričan sem, da tudi mnogi drugi. Zakaj tega nihče ne izkorišča? Tega preprosto ne razumem. In tako kot napoved storitve publix.....sranje naj ne bi bilo videti kot orjaške črepinje in se ne bi smelo zlahka zlomiti/razbiti, ne bi smelo imeti navpičnih črt. To je sranje. Drobci bi morali biti mlečno beli, diagonalne črte, ne pa v velikosti roke malega otroka. Če je zdrobljen pod karto, bi se moral razcepiti in imeti možnost, da poleti čez sobo. Zato ljudje iz kartelov prosim vrnite dobro sranje. Veliko ljudi bi z veseljem plačalo zanj
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Strinjam se z vami
Enak problem v Južni Afriki, kupujem samo pri 1 ali 2 trgovcih, za katere vem, da ne prodajajo sranja. 90 odstotkov časa je kristal sranje.
Temu pravim slepi primerki.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Verjemite mi, da so ljudje pri tem zaslužni za to, da so bili preslišani. DEA pravi, da je ta "P2P METH" najčistejši in najnevarnejši meth doslej, vendar moraš biti idiot, da temu verjameš. Iz analogov efedrina nastane met D, razreševanje D,L iz P2P pa je zamudno in drago, zato se s tem ukvarja le malo ljudi. Zavreči 1/2 izdelka ali ga poskušati racemerizirati in razrešiti je v bistvu igra norcev. Zakaj se je moje sranje pri testu taljenja stopilo pri 142 °C? Zakaj sem iz 7 g amina s 50 ml hladnega brezvodnega acetona pridobil 2,5 g nekega belega puhastega amorfnega sranja? Kaj za vraga so te stvari, ki skačejo po cevi in se ne talijo?
J/k, vem, kaj vse to je, vendar mi svetovalci in uradniki pravijo, da se motim in da je to sranje neverjetno in samo 25 $/g!
Pravzaprav sem prišel sem, da bi naredil objavo, vendar sem potreboval ventil.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Ne strinjam se le z eno stvarjo... Velikokrat ne vem, kaj je to. Vedno znova si želim dopovedati, da gre za toleranco, vendar je v zadnji seriji, ki sem jo dobil, dejansko metamfetamin, kar me samo opominja, da marsikaj, kar se prodaja kot metamfetamin, v resnici ni.

Kadim že več kot 20 let. Zadnja serija, ne glede na to, koliko sem kadil, ni naredila ničesar, ampak če sem jedel kot .10, bi šel. Nova serija .. kadil eno skledo in sem visok.

Res bi rad vedel, kaj se raztopi in kadi kot kristal, vendar se po tem ne zrediš, če ga ne poješ.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Najprej bi se ozrl na feniletilamin sensu-stricto.
Beta-amfetamin
N,N- dimetilfenilmetilamin
a,a-DMPEA
a,b-dmpea
N, b-dmpea
Obstaja veliko analogov, ki jih je lažje izdelati. Če naredite standardno redukcijo metamfetamina na b-feniletilamin, dobite aria jeninsus, poživilo, ki ga najdemo v orhidejah ( to je ime vrste), ki je prepovedano v športu, sicer pa je zakonsko temno sivo.
Oglejte si, kaj se raztopi in kaj ne. Naredite test taljenja. Rekristalizirajte ga in si oglejte kristalografijo. To so stvari, ki jih počnem, da bi zapravil ure, ko sem bil na drogu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nekaj, na kar sem pred kratkim naletel. Tališče izoprpilbenzilamina? 142 °C, TOČNO TOLIKO SEM IZMERIL. Naučila sem se, kako ločiti metamfetamin od izoliranega. Raztopite ga v posodi za pite v izopropilalkoholu in ga nežno vrtite, medtem ko izhlapeva in se ohlaja. Kot pri iskanju zlata. Met se normalno rekristalizira pri 170, vendar je nižji, če ga zmešaš s tem sranjem. Še vedno se bo najprej kristaliziral, struktura obeh kristalov pa sploh ni podobna, zato lahko meto selektivno postrgate. Sranje, ki ga dobim, vsebuje približno 10 % metamfetamina. Počutim se precej samozavestno glede te izjave
 
Top