Meta za popolnega začetnika

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
To bo moj prvi poskus in pošteno me je strah, mojega znanja o kemiji je malo ali nič in še vedno nisem prepričan, kateri recept naj uporabim, res bi bil hvaležen za pomoč pri treh temah:

- Ne poznam knjig ali videoposnetkov, ki bi mi lahko pomagali, saj se običajno ne poglabljam v kemijo, zato bi bilo vse za začetek super, ne morem niti začeti razumeti, kako te reakcije dajejo te rezultate in katere kemikalije lahko zamenjam z drugimi ali sam sintetiziram ...

- Recept za metamfetamin, najprej sem razmišljal, da bi zanj uporabil efedrin, pridobljen iz tablet(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-ephedrine-or-pseudoephedrine.7394/), vendar moj namen ni, da bi ga uporabljal, ampak raje videl, ali je mogoče v prihodnosti zaslužiti (poznam nekaj ljudi, ki se ukvarjajo), in ob pogledu na količino potrebnega efedrina sem se odpovedal temu, bi stalo približno 20 ~ 30 dolarjev, da bi dobil v roke en gram efedrina (z uporabo tablet, drugi recepti za efedrin se zdijo 100% izven mojega dosega in popolnoma nerazumljivi.) in kako bi kupil več sto škatel zdravil brez recepta, ne da bi dvignil obrv?, ali obstaja kakšen drug recept, ki bi ga lahko izvedel zelo nov (in reven) laboratorij, vendar bi ga bilo mogoče razširiti tudi za serije s težo ~100 g? ali je to preveč?

- kemikalije in oprema, zelo sem previden, da bi sploh komu zaupal, da mi bo prodal kemikalije za izdelavo drog, ali so v južni ameriki kakšni trgovci s kemikalijami vredni zaupanja? in nazadnje, bučke in vse drugo je za zdaj malo predrago, ali lahko sam naredim svojo pot do proizvodnje drog? ali obstajajo kakšni priročniki o tem?

še enkrat, to bo moj prvi poskus in je strašljivo, vsaka pomoč je dobrodošla, hvala vnaprej.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
P2P met je na spletnem mestu na voljo videoposnetek. Opravite raziskavo o tem, kako sami pridobiti stvari, ki so potrebne za izdelavo P2P, in to storite. Shakenbake, redukcija breze in RED P/jod so vse metode, pri katerih se uporablja efedrin. Metoda, pri kateri ni potrebna skoraj nobena oprema, je Shaknenbake. Priskrbite si samo trdo steklenico nekaj tablet pfed, litijeve baterije, metanol, zagonsko tekočino (dietil eter), kavstično sodo, amonijev nitrat in nekaj žveplove kisline (nad 90 %) ter vzgojite nekaj kroglic, ki bodo držale tlak v steklenici. To je skoraj vse.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
To si bom ogledal, hvala.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Samo v izobraževalne namene, in da ne boste zažgali bloka okoli sebe... Priskrbite si prozorno plastenko za sodo, plastično s pokrovčkom. Očistite jo in temeljito posušite. Če bo na litij prišla kakršnakoli voda ali vlaga, bo to težava. Človek lahko vzame enake dele psevdo, luga in granuliranega materiala iz hitre hladne stiskalnice. Tudi v tem primeru ne razbijte paketa z vodo v notranjosti. Prepričajte se, da gre za amonijev nitrat. To bo povedal človek na vrečki aktivne snovi. Frajer bi zdrobljene tablete in amonijev nitrat dal v steklenico in ji dodal skodelico in pol Colemanovega taborniškega goriva ali katerega koli materiala na osnovi nafte. Človek bi potreboval klešče in komplet rezalnih dilcev. S kleščami primite litijevo baterijo AA na dnu in začnite luščiti kovinsko ohišje okoli baterije. Bilo bo toplo, brez skrbi. Olupite ga do polovice, nato pa s prsti izvlecite zvitek plastike iz notranjosti in ga odvijte. Na sredini bosta dve plasti temnega materiala, prekritega s plastiko, ki je nekako podoben kovini, in še en tanek kos, ki postaja temnejši in toplejši. Ta srednji del je litij. Natrgajte ga na 1 cm velike koščke in ga vstavite v stekleničko. Hitro. Človek bo želel narediti eno baterijo na škatlo. Kot zadnje dodajte lug in dobro zaprite pokrovček. Ne preveč tesno. Nato začnite stresati. Odvisno od pogojev lahko začne reagirati takoj ali pa traja nekaj časa. Steklenica se bo segrela in napolnila s plini. Ko se zdi, da bo počila, nežno in počasi sprostite pokrovček stran od obraza. Nastal bo zelo močan vonj po amoniaku, ki lahko škoduje, če pride v oči ali pljuča. Ponavljajte in nenehno močno stresajte, dokler se ne ohladi in nima več nobenega pritiska. Tekočino prelijte v filtre in kozarec. V drugem prostoru uporabite dvolitrski vrč in ga operite n posušite. V pokrovček naredite dovolj veliko luknjo, da vanj potisnete približno 2' dolgo tanko cevko. Vtaknite jo za približno centimeter. V steklenico dajte skodelico soli, nato pa 2 žlici žveplove kisline. Ne uporabljajte žlice... Zamenjajte pokrov. Hitro. Iz hiše se bo začelo kaditi. Vtaknite cev v tekočino iz druge steklenice in zavrtite. Ko končate, vsebino dajte v filter in odstranite belo snov. Pritisnite s trdo knjigo ali čim drugim, odvijete in pustite, da se posuši. Prelijte ga s hladnim etanolom ali acetonom in ponovno stisnite. Odvijemo in pustimo, da se posuši. Pripravljeno
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Verjetno boste potrebovali nekaj časa ( eno leto), preden se boste lotili tega prevajanja. Včasih niso razumeli fiziologije Zato so v glave ljudi vrtali luknje, da so izpustili pritisk. Ni zelo verjetno, da vam bo uspelo, če ne boste vedeli, kako to deluje. Samo poskušam vam prihraniti nekaj denarja / prstov
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ja, razumem, da bom moral najprej veliko raziskovati, in hvala, da ste upoštevali mojo varnost, vendar sem v zadregi, kje sploh začeti, da bi to razumel, nimam formalnega znanja o kemiji in ne vem, kje začeti, poleg tega je vse tukaj v Južni Ameriki tako drago, da me zebe že ob pogledu na vso laboratorijsko opremo. Ali imate kakšne knjige, ki bi mi jih lahko priporočili? tudi učbeniki ali videoposnetki se obnesejo, hvala.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Chemistry Libre je pogled, ki sem ga uporabil za učenje osnovnih kemijskih konceptov, vendar je 100 drugih, ki vas bodo naučili isto stvar. ko gre za meth Konkretno obstaja le nekaj osnovnih reakcij, ki vas bodo pripeljale tja in imajo imena, ki jih lahko pogledate, da bi dobili splošno nad veiw.A redukcija / oksidacija reakcija je 20 načinov. Amination je še 10 reakcij. Brezova redukcija in Leuckartova sta izjemno priljubljeni. litij In Amoniak je brezov, prav tako aluminijasti amalgam In fosforjeva / jodova ali hidrojodova kislina. Ta povezava bi vas morala zabavati za nekaj časa https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
in ko imate vprašanje, ta ima verjetno odgovor. Uporabite iskanje
tam je dovolj informacij, da boste lahko nadaljevali vsaj 6 mesecev (ne vem, zakaj piše, da omogočite piškotke, vendar ne predlagam, da bi omogočili Jack sranje
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
To bom preveril, najlepša hvala.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Nekaj drugih napotkov: ko odplinjate steklenico, jo vedno držite pokonci. Ne želite je držati pod kakršnim koli kotom, saj v steklenici ni kisika. Če vidite, da se koščki litija v gorivu vžgejo, ko se dotaknejo spodnje plasti, bi moralo biti vse v redu. Ker v steklenici ni kisika, se ne more nič zgoditi.
Na spletu je posnetek, na katerem je neki neumen vladni človek v polni kombinezonski obleki, ki se je razstrelil na cesti, ker je med bruhanjem prevrnil steklenico. V reakcijo je spustil zrak in dal litiju kisik, da je vžgal gorivo. Zelo neumen tako imenovani strokovnjak.
Vendar je cilj reakcije (taljenje) litija z amoniakom, da se tvorijo majhne kroglice "tekočega litija", zato je potreben tlak. Potem lahko te kroglice zmanjšajo vsebnost psevdoefedrina.
Na spletu je tudi videoposnetek tega, vendar brez zvoka. Samo neki tip žvečilni gumi in vsem policistom kaže, kako se to naredi. Zelo dobro mu gre, da ostane hladen, tudi ko skoraj eksplodira, ker ne more sprostiti pritiska. Vendar mu uspe in vse gre dobro. Obstaja tudi še en video, v katerem nek fant hodi po gozdu in to počne, mislim, da z VICE, in smešen, v katerem neka srednješolka to počne in jo novinar vpraša, ali bi jedla litijeve baterije.
Oh, in ne uporabljajte ponovno reakcijskih steklenic. Če jih boste ponovno uporabili, bodo odpovedale. Zato je najbolje, da jo uporabite enkrat in si kupite novo.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Nasvet... Ne hranite NIČesar, kar se uporablja pri tej metodi. Ohišja baterij, steklenice, cevi in teh stvari ne mečite v smeti ali ob cesti. Ko steklenica razpade, vanjo pride voda in pride do vžiga. Vse sežgite v sodu ali petlitrskem vedru.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni Iščem pomoč, saj ne vem veliko, vendar sem dober z rokami lahko dobim v roke 1liter mayber več bmk olja želel vedeti, kako ga narediti kristalno metodo velike deleže (nimam laboratorija ali opreme, vendar lahko improviziram )
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ker sem neizkušen in , oprostite izrazu, nepoznavalec strok ali, predvidevam, osnovnih kemijskih... bi bilo pametno, da se človek drži tistega, kar ima kot navodila, saj bi prašek vse spremenil. Dobro pravilo je, da je ptica v roki vredna dveh v grmu. Človeku bo priporočljivo, da gre skozi eksperimentalno fazo PO tem, ko se bo učil iz izkušenj.
Lol... Vsi smo bili tam. Hipotetično rečeno, seveda.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ja, najprej bom naredil raziskavo, vendar se poskušam naučiti čim več in videti, kateri recept bo izvedljiv za mene, ne da bi eksplodiral tajni laboratorij ali se pri tem ubil, majhni koraki, hvala za nasvet
 
Top