metamfetamin iz efedrina

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hey whats up I need some help in making meth fro ephedrine I have a chemist and ready access to ephedrine I just need a method with that does not involve too much complicated precursors. Lahko dobim efedrin, kot sem rekel, in lug, nisem pa prepričan o rdečem fosforju. Ali mi lahko ponudite preprosto in preprosto metodo kuhanja, da jo pokažem svojemu kemiku. Hvala!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Uporabite sintezo v enem loncu z amonijevim nitratom (iz gnojil ali hladilnih oblog), litijem (iz baterij), HCl iz trgovine s strojno opremo, etrom iz zagonske tekočine in čistilom za odtoke. Preverite "metodo stresanja in pečenja". Če pa imate res kemika, bi moral biti sposoben sam ugotoviti najboljši način. Ali pa je morda on "kemik"?
 

commonfactors

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ali lahko namesto psevdoefedrina uporabim čisti efedrin, tisti, ki ga uporabljajo farmacevtska podjetja. Ali poznate tudi donos iz metode enega lonca, ali je dober, saj vem, da je običajni donos približno 0,69
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Pri tem ni pomembno, ali gre za efedrin ali psevdoefedrin. Izplen je vedno odvisen od spretnosti kemika.
 
Top