Meth Synth : ali obstajajo alternative h3po2 ali rdečemu fosforju, ki sta nedosegljiva

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
PROSIM, ali obstajajo alternative h3po2 ali rdečemu fosforju, ki jih v moji državi ni mogoče doseči, naj mi kdo pomaga
imam jodove kristale / naoh / hidriodno kislino / hcl / eveeeeryyything imam dostop do vsega razen teh dveh prosim, naj mi kdo pomaga
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Uporabite lahko aluminijev fosfid (AlP), vendar se pri tem lahko sprošča strupen fosfinski plin. To počnite zunaj ali v digestoriju ter nosite plinsko masko in podobno. AlP + I2 --> AlI3 + PI3. Aluminijasta folija je bila uporabljena za pretvorbo etanola v etil jodid, vendar ne v etan. Jod in rdeči fosfor lahko spremenita etanol v etan. Aluminijev fosfid vsebuje fosfor.

Norefedrin se pretvori v dekstroamfetamin.
Orp7lDPkS4


Aluminijev fosfid ni šala. Če vdihnete fosfin, ste mrtvi.
JHlYWQgeDq


Strupeni fosfinski plin.
GqptOKR7WT
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
kako ravnati, prosim, razmerja psevdofeda in joda ter aluminijevega fosfata in čas refluksa in toplote, prosim
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Ne gre za aluminijev fosfat AlPO4. Aluminijev fosfid AlP.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
in bi lahko nadomestil rdeči fosfor ? pri hidroidni redukciji ?
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
ali je tu kakšna pomoč
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, kakršna koli pomoč prosim, ali je mogoče to narediti brez rdečega fosforja prosim, fantje, imam samo i2 (laboratorijska ocena) in hi (57 %) prosim, kakršna koli pomoč, ali obstaja kakšna alternativa rdečemu fosforju, ker lahko najdem h3po2 ( hipokislino ), ali lahko pomaga kakšna druga kislina?
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Nimate dostopa do tekem na svojem območju? Udarne ploščice so dober vir
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
obstaja, vendar ga ni mogoče razširiti, saj je potrebno veliko časa, ker je škatlice vžigalic v moji državi redko najti. nimam težav s pse ali efidrinijevimi tabletami ali hidriodno kislino ali jodovimi kristali moj edini problem je red.p in hipo
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Obstajajo tudi drugi načini za njegovo pridobitev, ki sem jih opazil tukaj. Lahko vprašate enega od strokovnjakov tukaj v zasebnem sporočilu
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Pridobite Aluminijev fosfid. Prepričajte se, da je erlenmajerica napolnjena z argonom za inertno ozračje. Združite lahko jod (I2), hidrojodno kislino (HI) in aluminijev fosfid (AlP) ter argonsko atmosfero (Ar) in svoj efedrin ali norefedrin za redukcijo v dekstrometamfetamin ali dekstroamfetamin ter morda dodajte topilo heksan (tekočino za vžigalnik za oglje ali taborniško gorivo Coleman).

Aluminijev fosfid (AlP).
ZCD2nu0sQl
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Če imate jodovo hidroetilno kislino, je to vse, kar potrebujete za redukcijo efedrina/psevdoetilne kisline v metamfetamin. Hidrojodno kislino in efedrin samo refluksirate nekaj ur.
Reakcija s hipofosforno kislino/rdečim fosforjem in jodom samo ustvarja jodovo kislino.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
ste prepričani o tem ? ker sem nekje prebral, da je potreben tudi rdeči fosfor, da reakcija poteka ne ?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Rdeči p ali vsebnost fosforja poje jod in vodikova kislina je produkt, skupaj z (mislim?) neko snovjo, ki se reciklira (hipo?), plinom fosgenom in nekaj vode?
Če že imate HI (hidriodno kislino), ni treba proizvajati metamfetamina, vendar se ta reciklira in reagira z jodom, dokler se ne izčrpa. Zato lahko shranite svoj rdeči p in ga uporabite za nekaj kuhanj, preden postane neaktiven (vsaj tako so mi rekli). Nikoli nisem slišal, da bi kdo lahko shranil hipo za drugo uporabo, zato o tem nisem prepričan. Rdeči p se po reakciji z EP/PSE običajno filtrira iz raztopine, morebitni ostanki joda pa se nevtralizirajo z natrijevim tiosulfatom, preden se spremeni v HCl.

Natančnega mehanizma ne poznam in se mi ga ne ljubi več iskati.... Tudi o tem nisem zasledil preveč informacij, ker je to "zastarela" metoda in se z njo nihče več ne more ukvarjati, zato nisem povsem prepričan, ali bo rdeči p regeneriral hidriodno kislino, potem ko je bil uporabljen za redukcijo EP/PSE ali in-situ, ali pa se lahko uporabi samo za reakcijo z jodom za proizvodnjo hidriodne kisline. Morda nam bo kdo, ki to res ve in zna razložiti, prizanesel...
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Hvala, ker je minilo nekaj časa, odkar sem objavil svoje vprašanje, vendar tu ni strokovnjakov, ki bi mi odgovorili, in res sem obtičal, prav tako me ne moti, da bi po uporabi vrgel th Hi, ker je poceni tukaj, kjer živim, tako ali tako ste bili edini, ki ste odgovorili, vseeno pa se vam najlepše zahvaljujem.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
ste prepričani o tem ? ker sem nekje prebral, da je potreben tudi rdeči fosfor, da reakcija poteka ne ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Da, ima prav. HI 57 % bo lepo opravil svoje delo, vendar ga morate uporabiti dober presežek, koncentracija mora ves čas ostati > 40 %. Potrebno količino HI lahko zmanjšate z dodajanjem H3PO4 85%+ med reakcijo, kar ga bo dehidriralo in ohranilo visoko funkcionalno koncentracijo HI. Previdno! HI ne želite iztisniti ven!
Drugi način je, da HI pripravite na kraju samem iz fosforne kisline in NaI ali KI.
H3PO3 se seveda dobro obnese kot nadomestek za RP ali H3PO2 - potrebujemo ga več in višje temperature, vendar deluje odlično. H3PO4/NaI ali KI potrebuje še višje temperature.
Za H3PO3 poiščite v hidroponiki ali vinogradništvu.
 

stevepreston

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
hi + h3po3 lahko navedete temperaturo in čas refluksa ?
 
Top