Ekstrakcija metadonovega hidroklorida iz peroralnega 1mg/1ml Velika Britanija

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Poskušam izločiti/odločiti API (aktivno farmacevtsko sestavino|) metadonijev hidroklorid iz peroralnega zdravila 1mg/1ml.

kjer imam sedež, je to zeleno obarvan zmerno gost sirup.

Obstaja veliko podjetij, ki proizvajajo podobne izdelke z različnimi sestavinami.

ne bom navedel podjetja, vendar je to seznam pomožnih snovi.

Seznam pomožnih snovi
Propilen glikolPh. Eur
MetilhidroksibenzoatPh. Eur
Propil hidroksibenzoatPh. Eur
Tekoči maltitolPh. Eur
Karamela E150
Patentni modri V (E131)
prečiščena voda


Ali mi lahko kdo pomaga pri podrobni ekstrakciji? Imam precej osnovne izkušnje, vendar sem veliko prebral. Kupil sem nekaj osnovnih stvari - lijake, vakuumsko filtriranje, aparate za destilacijo itd. In z veseljem kupim vse, kar je potrebno za to ekstrakcijo/separacijo.

Zelo bi bil hvaležen za celoten postopek, vendar bi bil zelo hvaležen tudi za dober začetek.

Hvala.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Metadonov hidroklorid je v obliki topne soli. Za razliko od baze metadona.
Moja ekipa proizvaja metadon in se očisti skozi bazo.
Baza je kristaliničnega videza, ki je netopna v vodi! Kako si lahko ogledam postopek pridobivanja metadona iz vašega sirupa?
100 ml vašega sirupa bi razredčil v vodi (približno 800 ml) in dodal koncentrirano raztopino luga na 11-12 PH.
Ohladil bi in filtriral kristalno oborino.
kristalno oborino bi raztopil v vrelem metanolu in filtriral (kar se ni raztopilo, te netopne soli zavrzite), dal metanol v zamrzovalnik in v enem dnevu ekstrahiral kristale. kristal ima obliko osnove. Za pretvorbo v klorovodik ... morate 100 mg baze raztopiti v 2 ml metanola in dodati klorovodikovo kislino do PH 5-6 ter pustiti v zamrzovalniku. Po enem dnevu jo vzemite iz zamrzovalnika in hidroklorid zdrobite - in sperite z ledeno hladnim acetonom.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
vau, najlepša hvala za odgovor - to je točno to, kar že dolgo iščem. Nekoga, ki dejansko ve, o čem govori, in ne navaja milijarde razlogov, zakaj je to neumna zamisel. Samo preprosta dejstva in produktivne informacije. Še enkrat hvala.

Ko bom to lahko poskusil v približno tednu dni ali tako, sem prepričan, da bom imel še nekaj vprašanj o podrobnostih postopka, upam, da ste še vedno na voljo.

Najlepša hvala - Diziet.
 
Top