Metamfetamin po razreševanju, problem rekristalizacije

@wangxiaolin777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Prašek raztopim v diklorometanu, zakaj se diklorometan ne konča hlapenje je kristal, hlapenje se konča, suh je prah
 

Attachments

  • kvOJpz2rF9.jpg
    kvOJpz2rF9.jpg
    355.3 KB · Views: 42
  • WUaliCYPMT.jpg
    WUaliCYPMT.jpg
    362.2 KB · Views: 35

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
1. Diklorometan ima majhno topnost za metilhidroklorid in ga ni mogoče popolnoma raztopiti.
2. Vrenje diklorometana je razmeroma nizko, izhlapevanje pa je prehitro, da bi se tvorili veliki kristali, zato se bo pojavil le kot kristalinični prah.
3. Hidroklorid pred rekristalizacijo očistite (aceton, eter, suho in hladno).
4. Za rekristalizacijo je priporočljivo uporabiti - aceton: voda, aceton: etanol, aceton: metanol, etanol: voda, metanol: voda.
Voda lahko upočasni izhlapevanje, aceton lahko zmanjša topnost, alkohol pa lahko tvori boljše kristale.
 

@wangxiaolin777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Učiteljica, moj hidroklorid je čist. Ekstrahiral sem ga s petrol etrom in ga vdihnil v plinski vodikov klorid, nato sem ga posušil. Ali je čisti etanol v redu? Ali nam lahko poveste postopek
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Na GLAVNI STRANI TEGA SPLETNEGA STRANIŠČA je na voljo ikona video učbenika s podrobnim opisom.
X8VgOnX3Uq
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
To je odvisno od vas. Če potrebujete kristalno obliko met.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ker tega niste storili pravilno. Preprosto ste dodali topilo in ga nato izparili. To ni postopek rekristalizacije, ki je znan kot metoda čiščenja.
 
Top