Od metamfetamina do amfetamina?

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sem novinec, zato je to morda res neumno vprašanje. Kupil sem "amfetamin", vendar testi reagentov kažejo prisotnost metamfetamina. Vzorec bom poslal v testiranje, da dobim razmerje med metamfetaminom in amfetaminom. Razumem, da je amfetamin varnejši od metamfetamina. Ali je torej mogoče vzeti to mešanico metamfetamina in amfetamina ter del metamfetamina pretvoriti v običajni amfetamin?

Da bi pojasnil, zakaj sprašujem o tem, nameravam to uporabiti samo za delovno produktivnost. Rekreativna uporaba me ne zanima.

Hvala, ker ste si vzeli čas za moje neumno vprašanje :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To je vsekakor mogoče. Nikoli nisem razmišljal o tej zamisli, zato ne vem, kako bi bilo to mogoče, vendar se bom pozanimal
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zapisal sem si približno ducat teh metod, tistih, ki NE zahtevajo težko dostopnih kemikalij, vključno z redukcijo v THF za eno uro in,
"Reaktivni pogoji N-demetilacije MA so bili preizkušeni z izmenično koncentracijo NaOH ali ferocianida. Rezultati so pokazali, da se je pri visoki koncentraciji NaOH (4 M) hitrost reakcije upočasnila, vendar je bil izkoristek AP večji kot pri nizki koncentraciji NaOH. Z analizo HPLC ni bila potrjena pretvorba med d- in ℓ-tipom niti v visoko alkalnem reakcijskem mediju."

4mol natrijevega hidroksida
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Amfetamin je le malo varnejši, metamfetamin pa je po občutku skoraj enak amfetaminu, le da seveda traja dlje. Njegova pretvorba v amfetamin bi bila nepraktična, poleg tega pa bi s tem izgubili kar nekaj. Kljub temu se poraja nekaj vprašanj o tem, kaj dejansko imate, in tega sploh ne bi vzel.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Zahvaljujemo se vam za vaš prispevek.
Točno zato ga bom dal laboratorijsko testirati. Le tako bom lahko prepričan, kaj je to.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Naslednje vprašanje, ki bi ga moral najprej zastaviti, je, kateri reagent ste uporabili
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Moral bi navesti! Z uporabo kompleta za testiranje in vodnika po rezultatih iz podjetja dancesafe sem uporabil Marquis (barva je nakazovala prisotnost metamfetamina ali amfetamina), Simonov (modra je nakazovala prisotnost MDMA, 5/6-apb, 5-6 mapb, metilona, NEP ali 4-MMC) in Froedhe (brez reakcije). Najboljše ujemanje med temi je metamfetamin. Čeprav zdaj pregledujem tabelo, bi moral za večjo gotovost testirati z Liebermanom in morda Mandelinom, Meckejem in Folinom.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Za katiinin sem dobil 1 dolar
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Lieberman, Mandelin, Mecke in Folin so bili vsi skladni z metamfetaminom/amfetaminom.
 
View previous replies…

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ne, nimam dobesedno nobenega znanja o kemiji, razen gledanja NileReda na YouTubu in kemije 101/102 na fakulteti lol. Ugotovil sem, da bom vprašal tukaj samo zato, da bi ugotovil, kakšne so možne možnosti, in nato poskusil katero koli, ki bi jo lahko varno naredil. (S pričakovanjem, da ne bom imel nobenih možnosti, ki bi jih lahko varno poskusil).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metamfetamin ni tako nevaren in je v majhnih odmerkih zdravilo na recept. Problematične so spojine pri rekreativnih odmerkih. Običajno kadim 20-krat večji terapevtski odmerek, da se opijem
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Po dosedanjem zaužitju do 60 mg praška začenjam razmišljati, da gre morda večinoma le za polnilo (kot je kofein) in komaj kaj metamfetamina/amfetamina. Poslal sem vzorec za laboratorijsko testiranje, tako da bomo videli v nekaj tednih.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Vrnili so se laboratorijski rezultati.
  • Metamfetamin: 2
  • Metilsulfonilmetan: 1
Laboratorij žal ne poroča o inertnih polnilih, zato ne morem preveriti svoje domneve, da je bilo v njem tudi polnilo. Iskreno sem presenečen, da je bilo metamfetamina sploh veliko. Kakor koli že, mislim, da ni vredno poskušati pretvoriti meta v navaden amper. V vsakem primeru se zahvaljujem za odgovore.
 
Top