Podrobna sinteza metamfetamina s pomočjo efedrina ali psevdoefedrina?

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Pozdravljeni, ali ima kdo na voljo knjigo ali navodila za izdelavo metamfetamina po efedrinski ali psevdoefedrinski poti, ki bi bila napisana strokovno in po korakih?

Prebral sem knjigo "Secrets of Methamphetamine Manufacture" (Skrivnosti proizvodnje metamfetamina) , vendar sem iskal kaj bolj podrobnega in vodnika po korakih.

Hvala vnaprej!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ali že imate čisti efedrin ali tablete ali potrebujete sintezo efedrina?
 
Last edited by a moderator:

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Imam že 2 kg čistega efedrina in 3 kg psevdoefedrina. Potrebujem podroben vodnik po korakih, kako to pretvoriti v metamfetamin! Lahko kdo pomaga?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Na žalost moj prijatelj tukaj nikogar ne uči, tudi če zna, ne more pomagati, ker vsi lažejo. Ne vem, ne vem, naredite tako, nihče mi ni pokazal, nenadoma sta dva videoposnetka rdeči fosfor, to je laž
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-from-ephedrine-tablets.302/
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni

Ive prebral in preveril to povezavo in tudi komentar, vendar je moje vprašanje, ali ima recepe enako količino za vse te 3 različne efedrine:

Psevdoefedrin: 1. Psevdoefedrin
2. Sudoefedrin
3. efedrin
( mimogrede, ne morem najti vseh številk CAS) in (kako razlikovati med temi tremi)

Ali se bo kaj spremenilo?
Ali gre samo za donos na koncu končnega izdelka ali za kakovost ali,...?

Hvala.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, gre za efedrin v tableti. Poleg tega boste dobili mešanico izomerov metana, ki ni 100-odstotno enak izomer kot efedrin.
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ok, hvala, ker želim naročiti v razsutem stanju, ne v tabletah, in videl sem, da so tam, kjer so 3 različna imena, nekaj prahu nekaj tekočine, zato sem želel neposredno kupiti najboljšega in nisem imel prave ideje o natančni razliki v vseh teh 3 možnostih.
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Tudi sam imam podrobno sintezo in vam lahko pomagam, če želite.
Toda kje ste dobili toliko PSE? Rad bi kupil nekaj čiste snovi, vendar je nikjer ne morem najti.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Ali vam je po tej poti uspelo uspešno sintetizirati?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Moj brat, običajno je zelo težko najti podroben priročnik za sintezo. Povsod si zapišem najmanjši delček informacije. In poskušam ustvariti vodnik korak za korakom. Če mi bo uspelo, ga bom tukaj dodal v pisni obliki.
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Pozdravljeni.

Moj prijatelj, ali vam tukaj navedene informacije ne zadostujejo?

Drugič, večina ljudi tukaj naredi najboljše videoposnetke in najboljše podrobnosti o izdelavi številnih vrst zdravil ter jih razloži korak za korakom, poleg tega pa vam nudijo knjižnico s številnimi knjigami v njej o informacijah o zdravilih in vsem, kar se morate naučiti
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Da, tukajšnje informacije so zadostne. Hočem povedati, da začetniki običajno iščejo podrobnejše informacije. Sam na primer najdem nekaj drobnih opomb pod črto z zelo različnih mest in jih shranim v svoje zapiske. Vsak si želi pripraviti priročnik zase, kajne? :)
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Dobro delo, moj prijatelj, razumem te.
 
Top