Question Vprašanje o sintezi metkatinona

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Prebral sem o "5-minutni sintezi metkatinona (iz psevdoefedrina)", zato je naslednje vprašanje naslednje:

Kako naj poenostavim kristalizacijo?
2.S čim lahko nadomestim KMnO4 ali kje ga lahko pridobim ali najdem (kakšen oksidant potrebujem?)
3. Ali je metkatinon podoben kristalnemu metamfetaminu, le da je močnejši ali šibkejši?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
2. Kalijevega permanganata vam ni treba zamenjati. Pogosto je lahko dostopen kot kemikalija za čiščenje vode. Poiščite spletne trgovine, specializirane za čiščenje vode za domačo uporabo.

3. Metkatinon ni povezan z metamfetaminom. to ni amfetamin, ampak katinon. Predpona "meth" izhaja iz prisotnosti metilne skupine v molekuli in ne iz kakršne koli povezave z metamfetaminom.
Učinek se pogosto primerja z metamfetaminom, ker sta oba stimulansa. Velikokrat pa ljudje to primerjavo uporabijo zato, da pojasnijo, kako drugačen je od metamfetamina.
Kot pri vseh psihoaktivnih stimulansih se lahko učinek razlikuje od osebe do osebe. Prebral sem poročila o izkušnjah, kjer so ljudje kot "duh" in menijo, da sploh ne daje nobenega prijetnega učinka, do ljudi, ki doživljajointenzivno evforijo in energijo. Predlagam vam, da si sami ogledate Erowidove sklade izkušenj.
 
Top