Metode za sintezo amfetamina

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Iščem metodo za sintezo amfetamina v svojem laboratoriju. Imam diplomo iz kemije, vendar skoraj nobenih izkušenj. Zato ne vem, katero metodo sinteze naj izberem.

Koristno bi bilo, če bi kdo od vas, ki imate izkušnje na tem področju, opisal ali navedel metode sinteze, njihove prednosti in slabosti, kot so: proizvodni stroški, kemijska zapletenost, izkoristek, kako enostavno ali težko je na trgu dobiti predhodne sestavine, kako enostavno ali težko je dobiti čist izdelek (zame je pomembno, da dobimo kakovosten izdelek, tako da bo varen za uporabo za naše soljudi), trajanje in drugi pomembni vidiki.

Hvala.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Z razpoložljivostjo reagentov lahko sintezo amfetamina obvladamo v nekaj poskusih. Za začetek vam svetujem, da preverite razpoložljivost enega od dveh reagentov, ki sta primerna za sintezo. To sta fenilaceton (CAS 103-79-7) ali 1-fenil-2-nitropropen (CAS 705-60-2). Če najdete enega od njiju, se lahko odločite za metodo sinteze.
 

TJD

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Pozdravljeni, ali poznate sintezo korak za korakom od p2p preveč amfetamina potrebni materiali in oprema
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3

http://www.nwafs.org/newsletters/SyntheticAmphetamine.pdf
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hej, fant, nekdo mi predlaga, da bi se ti amfetamini lahko sintetizirali iz benzilklorida. Najprej ga pretvori v Grignardov reagent, nato pa reagiraj z acetaldehidom, da dobiš alkohol. Za reakcijo z amoniakom ali dimetilaminom bi dobili izdelek. Pri tem ni škodljivih kovin in tudi ne prepovedanih reagentov. Samo nekaj vzorčnih korakov in lahko dobite posebno čist proizvod. Kaj menite o tem načinu, saj ga še nisem preizkusil.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, razmišljal sem o tej temi, vendar je ta snov izjemno neprijetna (ima močan vonj). To sem omenil tukaj. Ali ste prepričani, da benzilklorid v vaši državi ni prepovedan? @HIGGS BOSSON
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
ja, prepričan sem, da je na voljo na mojem območju. Kar zadeva močan vonj, morda potrebujemo digestor ali masko ali kaj podobnega. Toda na žalost sta eter ali THF pri nas prepovedana topila.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Zahvaljujemo se vam. O tej metodi se bom podrobneje pozanimal.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Hvala za dodatne informacije.
 
Top