Metilamin iz polimetilamina?

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Pozdravljeni vsi, odkar sem na forumu in sem si začel ogledovati vse sintetizatorje drog ter kakšne stvari potrebujejo, kot so kemikalije in reagenti, mi je prišlo v navado, da si ogledam embalažo vseh čistil ali sredstev za razkuževanje in tako naprej. Pred kratkim sem naletel na precej zanimiv izdelek, ki služi kot sredstvo proti zmrzovanju v supermarketu. Na embalaži je pisalo, da gre za 100-odstotno čist polimetilamin, če je to, kar piše, res, in večinoma je, ali je mogoče obrniti proces polimerizacije ali ne? O polimerih nisem veliko študiral in niti nisem prepričan, ali je polimerizacija metilamina možna, kot tudi reverzibilen proces, na čemer koli, kar je polimelizirano.
Se opravičujem, če je poimenovanje nepravilno ali če je v njem nekaj pravopisnih napak! Toda kemijska imena so z različnimi imeni tukaj in nisem prepričan o prevodu bcs abeced itd.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Domnevam, da ne. Pravilnejše ime za polimetilamin je etanolamin polimetilat, njegova formula pa je
O98wgd4sL0
ki ne izgleda kot nekaj, iz česar bi lahko učinkovito pridobili CH³NH²
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ne bodite žalostni. Iz amonijevega klorida in formaldehida ali heksilaminskih gorivnih tablet ali po kateri koli od več poti naredite nekaj metilamonijevega klorida ( metilamin HCL).
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Haha dont worry me je samo zanimalo. Ničesar nisem nameraval poskusiti. Malo več sem študiral in poskušal sintetizirati P2NP in nato amfetaminit. Ampak hvala ti vseeno cenim!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Metilamin pretvarja ketone v katinone (praktično vse) iz njih naredi amfetamin metamfetamin in še 10 drugih stvari. Gre za metil in amin, CH³, ki je povezan z NH². Če je v sintezi drog kaj čarobnega, je to metilamin. Potrebujete samo fenil in ogljikovodikovo verigo in za začetek je to 10 drog. Nekaj za razmislek
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Ik kaj je to, vendar nisem vedel, da je to tako zlomljeno
 
Top