Sinteza metilona s stresanjem in pečenjem?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Pozdravljeni, videl sem sintezo metilona in videti je, da je precej podobna sintezi 4mmc, s skoraj enakimi koraki.

Če 2B4M zamenjam z 2-bromo-3',4'-(metilendioksi)propiofenonom, lahko deluje?

To je le domneva, zato se verjetno motim:

1. Dajte 10 g 2-Bromo-3',4'-(metilendioksi)propiofenona in 50 ml DCM ter mešajte, dokler se 2B34MP ne raztopi
2. Damo 20 ml vodnega raztopine M40% in mešamo 10 minut (erlenmajerica mora biti zaprta, da plin M40 ne izstopi).
3. Ločimo dve plasti in obdržimo spodnjo plast (metilonska prosta baza v DCM)
4. Da bi odstranili ves metilamin v zgornji plasti, ga 3,4-krat speremo z nekaj destilirane/demineralizirane vode
5. Vzemite 4-5 ml HCl kisline in dodajajte po kapljicah, dokler pH ne doseže vrednosti 5-6, ter počasi mešajte
6. Dodajte 50 ml hladnega acetona (čistega) in še vedno počasi mešajte
7. Ko dobite belo mleko, ga filtrirajte s filtrirnim papirjem ali kosom srajce ali česa drugega
8. Če metilon ni dovolj čist, ga lahko damo v filter ali kos srajce in počasi dodajamo aceton, da odstranimo preostale nečistoče.

Zdi se mi dobro, vendar mislim, da to ni mogoče, če mi lahko kdo razloži, ali je ta metoda dobra ali ne?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Na splošno vsi katinoni zahtevajo enako enostaven način in če začnete sintezo iz 52190-28-0 laboratorijskega tehničnega razreda, ne boste imeli težav s prilagoditvijo sinteze vaši obliki pretresanja in pečenja, zagotovo nekaj prilagoditev, kot je povečanje časov in izvedba ekstrakcije iz vodne faze, saj se bo v njej zagotovo zadržalo nekaj produkta, vendar je na splošno vaša razlaga pravilna in bo dobro delovala.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ja, morda je 10 minut prekratko, mislim, da ga lahko mešam, dokler metilon freebase ne spremeni barve več, mislim, da bom testiral, vendar idk, kje lahko kupim 10-20g 52190-28-0, videl sem made-in-china ect, vendar mislim, da je MOQ 1kg ali smtg, in če naredijo vzorec, bodo davki na prevoz dragi asf, in nočem se dotakniti Brome, sem začetnik, zato sem previden in nimam kemijskih stvari (očala, bučka, kondenzator ....) Kakorkoli že, tako da ;)

In kako imaš to rožnato barvo svojega Bk-MDMA? :love:
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
hi prijatelj, ta rožnata barva je bila dodana v fazi rekristalizacije z dodajanjem živilskega rožnatega barvila v prahu.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
dodajanje barve ne vpliva na kakovost izdelka
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
na dcm ni reakcije aminiranja v 30 minutah.XD
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Moja napaka, nisem pravilno prebral, to je z NMP, ne z DCM, DCM je bil za bromiranje

Pri DCM sta torej 2 uri dobri**
 
Top