Looking for a vendor Metilfenidat

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Pozdravljeni vsi,

Iščem dobavitelja čistih kristalov/praška metilfenidata.
Ne želim tablet/tablic/kapsul.

Ne iščem velikih količin, le tri ali štiri grame.

Hvala,
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Ste našli vir?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
To sem storil že pred davnimi leti, vendar se ne spomnim, kje, bom pogledal naokoli. Nekako sem izgubil zanimanje za metilfenidat, ker sem z njim nekomu pomagal odvaditi se kokaina, pa se je izkazalo, da je mešanica amfetamin + mdma opravila še boljše delo ...
 
View previous replies…

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Hvala za odgovor, cubesquare! Amph + MDMA sta odlična, vendar se mi zdi, da so fenidati bolj funkcionalni, ko gre za koncentracijo in zapletene naloge.

Če poznate dobrega prodajalca metilfenidata, etilfenidata ali izopropilfenidata, mi prosim sporočite. Tam, kjer se nahajam, metilfenidata ni mogoče dobiti niti na recept - ni ga na zalogi.

Tudi če poznate prodajalca ritalinske kisline, izgleda, da lahko ta skupnost dobro svetuje, kako jo pretvoriti.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Pozdravljeni. Ja, to je bilo zato, da bi se odvadil kokaina.
Sem redni uporabnik majhnih odmerkov amfetaminovega sulfata.
Samo zjutraj, pod 30 mg. Opravljam delo, ki zahteva polno kognitivno funkcijo in visoko raven koncentracije.
Zame metilfenidat ni nič pomagal tukaj.
AS v mojem primeru deluje čudovito.
Vsak dan imam 45 minut pred zajtrkom tudi 1 mg melatonina.
Racemični amfetamin sulfat mi deluje kot adderall, mislim, da...
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Na isti poti sem z amfi, vendar se mi zdi, da fenidati bolje ustrezajo moji usmeritvi.

Metilfenidata pravzaprav še nisem poskusil, le etilfenidat in izopropilfenidat. Ko sem bil otrok, ADHD v moji državi ni obstajal kot bolezen, zato mi nikoli niso postavili diagnoze.

Ugotovil sem, da mi pri koncentraciji pomagajo tako amf in fenidati, pri čemer so slednji učinkovitejši. Kar zadeva oskrbo, si bom ogledal ritalinsko kislino.
 
Top