Privlačnejši način pridobivanja 1 litra A-olja freibase

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, rad bi vedel, katera je najlažja pot za pridobitev a-oila Amfetamin freebase. Poskusil sem že več, vendar sem jih zaradi različnih težav, kot so težave pri delu z 1 kilogramom P2NP ali stroški reagentov, zavrgel. Moj cilj je skromen, to je proizvodnja 1 litra a-olja v enem samem koraku. Upoštevati morate tudi predhodne sestavine, P2NP je trenutno lahko dobiti, morda pa P2P ni tako enostaven ali pa ima pretvorba iz P2NP v P2P veliko izgub.

Hvala!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

amfetaminskega olja ne morete izdelati v enem samem koraku, obstaja več vodnikov in poti za izdelavo amfetaminov, o katerih lahko preberete tukaj " Amfetamin (feniletilamini ) "

Lep pozdrav
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Hvala, vendar... Nekaj vem o forumu, prebral sem in vem, kaj je objavljeno, poskusil sem 2 poti in to, kar sprašujem, je mnenje nekoga, ki je zainteresiran za pomoč.

Poskusil sem z


P2NP Al/Hg
P2NP z NaBH4/CuCl2
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

če poznate forum, potem lahko tudi vidite, da nam administratorji/moderatorji/strokovnjaki in člani foruma z izkušnjami veliko pomagajo. Torej, katero koli pot ste izbrali, pojdite v notranjost teme in neposredno tam postavite svoje vprašanje o sintezi.

Če bi želeli osebno pomoč, potem lahko vedno ustvarite vstopnico na levi strani v menijski vrstici "Vstopnica > Odpri novo vstopnico" in navedete svoja vprašanja neposredno strokovnjakom.

Lep pozdrav
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Imate prav. Tu so v veliko pomoč. Komu pomagate s temi praznimi vsebinskimi komentarji? Kljub temu se zahvaljujem. Tudi meni je všeč
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Olje A je bilo verjetno najbolj iskan kemijski izdelek leta 2022.
pravi kemiki sploh niso vedeli, kaj je to, kar je tako smešno.
streetlife
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

nutshellghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
koliko lahko naredimo v enem zamahu s to metodo P2NP z NaBH4/CuCl2.
Katero metodo predlagate za začetnika, kot sem jaz...?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, borohidridni način omogoča izdelavo velike serije. Priporočam vam, da začnete z Al/Hg načinom (zgornja povezava).
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Top