Večkilogramska sinteza MDMA po postopku cGMP

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

Kaj menite o tem sintetizatorju?

Večkilogramska sinteza MDMA po postopku cGMP

https://pubs.acs.org/doi/pdf/10.1021/acsomega.1c05520

Hvala.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Pred časom sem si to na kratko ogledal. cGMP je kratica za Current Good Manufacturing Process (Trenutni dober proizvodni proces). Če sem s tem na pravi strani, je ta članek bolj namenjen vladnim laboratorijem, ki poskušajo uporabljati proizvodni proces, ki je potrjen s cGMP. To je namenjeno kliničnim raziskavam in študijam, ki jih je odobrila FDA. Mislim, da je pretiran, vendar bi lahko bilo v tem članku nekaj dobrega znanja. Opazil sem, da je mnogim ljudem, ki se ukvarjajo s tovrstnim "hobijem", vseeno, da se v njihovem najljubšem starem gozdu, ki so se ga spominjali kot otroci, odlaga živo srebro. Mislim, da bi morali vsi odvračati od uporabe živega srebra. Merkur slabo.
 
Last edited:

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
Deluje in je osebno potrjen v majhnem obsegu. Toda zaradi pridobivanja nekaterih predhodnikov ni idealen za večino kemikov. Tudi grignardova reakcija v velikem obsegu je zame osebno le nočna mora. Obstajajo veliko boljše metode, ki ne zahtevajo eksotičnih kemikalij in občutljivih reakcijskih pogojev.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Popolnoma se strinjam. Merca sem uporabil samo 1 krat za testiranje sintetizatorja in sem s "pomočjo" prijatelja, ki dela na tem mestu, dostavil ta odpadek merca na pravo mesto ;-)
 
Top