Moj seznam najboljših substituiranih triptaminov do zdaj.

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Nadomeščeni triptamini

4-PO-DMT (psilocibin)
4-HO-DMT (Psilocin)
4-HO-MET (metocin)
4-HO-DET (etocin)
4-HO-MiPT (miprocin)
4-HO-DiPT (Iprocin)

Kaj lahko rečete o tem?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Kaj želite vedeti o teh triptaminih? Moj najljubši je na primer 5-MeO-DMT. Njegov terapevtski potencial je neverjeten. IMHO ta triptamin odpravlja nezaželene posledice disociativnega predoziranja in obnavlja (uravnoveša) možgansko aktivnost. Ponovni zagon za zaznavanje in um.
Toda vsi triptamini povečujejo tveganje za HPPD, če jih uporabljate skupaj s konopljo. Bodite previdni 🤞
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Kaj veste o 4-AcO-DMT (psilacetinu) in kakšen je najboljši namen kombinacije uživanja?
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
To je moja najljubša knjiga vseh časov! Najbliže je gobam psilocibin, vendar brez slabosti. Moje zaloge so se izčrpale. V lovu sem za prodajalcem. Če ga poznate, mi prosim sporočite. Hvala!
 
View previous replies…

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Tukaj sem nov. Še vedno sem malce paranoičen, da je celotno to podjetje premišljena prevara. Kako kupujete pri Boomshankarju, glede na to, da ima ročica, ki ste jo povezali, eno samo objavo in nič poslov? V preteklosti sem pri njih naročal (v času Empire Market), vendar sem od vala izstopnih prevar izgubil stik s praktično vsemi uglednimi prodajalci...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Od njega kupujem na drugih trgih - ko sem se pridružil tukaj, ni bilo trga, šlo je le za izmenjavo znanja.
To je povezava (koda na koncu je referenčna koda, tako da če kupite, dobim majhen nasvet) na trg Nemesis, kjer lahko kupite od Boomshankarja (tam so /u/boomshankar)
http://nemesis555nchzn2dogee6mlc7xxgeeshqirmh3yzn4lo5cnd4s5a4yd.onion/r/7deefgpaap

So tudi na Bohemia in Archtype (/u/boomshankar)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@Remarque11

Če niste na Archtypu - uporabite tudi mojo priporočilno kodo :)

Archtyp referral link

To bi bilo čudovito, hvala :) (samo /register?referral=M3oxY2 je treba dodati čebuli, ki jo brskate. Čebulo dobite na daunt.link ali kje drugje, da je treba paziti na ribarjenje).
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Hvala! Sem zmeden, očitno sem posran pri krmarjenju po TOR. Prepričan sem bil, da se je obdobje trgov končalo. Kdo bi rad tvegal, da se bo vključil v dogajanje, če se vsakič konča z izstopno prevaro? In vi mi pravite, da ne obstaja en, ampak dva zdrava trga? Vrzite me stran...
Če mi uspe dobiti v roke moj ljubljeni 4-acetoksi-DMT, sem ti dolžan <3.
Srečno trippin'!
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Vse je dobro - obstajajo stabilni trgi, ki še naprej uspevajo - tudi forum BB počasi postaja takšen - svet DNM se še naprej razvija
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Imam formulo za svoje najboljše psihedelično potovanje s to molekulo.
Uporabljam jo kot sestavni del hipijevskega obrata v seriji molekul.
(za razliko od gobic kot dela hipijevega obrata 4-AcO nima slabosti, ki se lahko pojavi pri gobicah, zato je del tesnobe odpravljen).

1. 10 mg 4-AcO-DMT, peroralno.
2. T+40 minut - 90-120 mg MDMA, peroralno
3. T+160 minut - 45-60 mg MDMA, insuflatorno
4. T+220 minut - 20 mg 2C-B, insuflatorno (nosno pršilo)

5, 6 in 7 so neobvezni

5. Ko sem pripravljen/a na spanje 20 mg ketamina, insufliranega (nosno pršilo)
6. 5+15 minut - 1 x srednji poteg na vape NN DMT
7. 6+20 minut - 1 x srednji poteg NN DMT vape

SLEEEEEEEEEEP
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
To je prozdravilo za psilocin. Vendar pa obstaja domneva, da je psilacetin lahko tudi psihoaktiven. Kliničnih študij, ki bi razlikovale fenomenološke učinke psilacetina, psilocina in psilocibina, niso izvedli. Tega triptamina nisem uporabljal, informacij o interakcijah za 4-AcO-DMT ni. Lahko pa uporabite kombinacijsko tabelo (položaj "Gobe"):
QLmcROJsNB


46QpRHLVer
IqbxnBtZFl
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Potrebujete to sintezo?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Yeap
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-5-meo-dmt-from-5-meo-tryptamine.294/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-5%E2%80%90meo-dmt-via-fischer-indole.11/
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
4-HO-MiPT
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ta je edinstvena gre za telo potem je čokoladno rjava 4ho/aco dipt absolutno najhitrejši mind fuck ampak še vedno nekako prazen ne bom niti omenjal dipt naj bi smrdel kot moja jajca in zaradi njega vsi zvenijo kot žabji ljudje to je vsekakor novost, končno dobil 4 hos in acos spodobno nič posebnega lahko postaneš res nor pri visokih odmerkih ne bom niti šel v det ail katero koli različico tam osebno mislim, da je to absolutno sranje, ki nas pripelje do za Aco Dmt hočem svoje nikoli nisem vzel razumnega odmerka, ampak potem spet nikoli nisem bil bolj pretresen v vsem svojem življenju je kot odpiranje puzzle škatla iz Hellraiser citat ni več iger otrok čas za igro začne 15 minut čiste blaženosti nato vzamejo v kraj, kjer bi bil pekel sandale sploh ne morem razložiti strah entitete vsi lignji kot iz nekega razloga lepi lignji kot zrak odpre kot druga dimenzija in rezultati jih povejte mi če sem edini, ki se počuti tako o v svojem življenju sem preživela vsaj 100 gramov in niti enkrat ni bil to izlet, ki sem si ga želela velikokrat je bil to izlet, ki sem ga potrebovala, če sem bila sposobna ostati v notranjosti in biti med ljudmi, ki ne bi nekoga odpeljali v bolnišnico in govorimo samo o odmerkih 50 mg in več in sranje naredi 2ce pri 100 mg samo si GARDEN VARIETY FRACTAL BLIND HISTERIČNI LAHKO smo ga uporabljali kot kombinacijo z mxe to je ko je postala čudna vseeno to ni hvalisanje to je resnično dejansko vprašanje ali se je kdo zabaval res dobro na katerem koli od nadomestnih triptaminov tam je bilo nekaj dobrih AMt razen 5meo s tvojim prijateljem moj ugotovil, da imajo zelo različne odmerke jaz sem šel na dovolj
 
Top