moje izkušnje z mešanjem 4mmc s thco.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Pred nekaj dnevi sem poskusil uporabiti to kombinacijo, noč sem začel s 100 mg 4mmc in približno 15 udarci thc o vape. Oboje sem redoziral približno vsaki 2 uri, skupaj sem redoziral 2-krat. Postal sem zelo neumen, vendar tudi precej evforičen. Bil sem zelo zgovoren, ves čas sem se pogovarjal s prijateljem s foruma. Dobil sem tudi lahke vizualizacije, podobne dmt, kot pri nizkih odmerkih dmt, in ko sem zaprl oči, sem lahko videl klasični hiperprostor (kalejdoskop). Moj penis se je skrčil na velikost palca. Prav tako sem se lahko zlahka izklopil in čas je minil tako hitro. Moje zenice so bile VELIKE, vendar brez rdečih oči. Prav tako ni bilo povešenih vek ali utrujenosti zaradi thc, ki se mi ponavadi pojavi. Naslednji dan sem zaspal ob približno šestih zjutraj, ko sem dobil najhujši izpad, vendar sem ga prespal. Moj srčni utrip je bil stalno nad 100bpm. Ta kombinacija je bila zabavna, vendar ne vem, ali je najvarnejša. Kakšne so vaše izkušnje s to kombinacijo?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
15 zadetkov holy shit!! In vau, izkušnje, ki sem jih videl tukaj, me vedno presenetijo. Nekega dne bi ubijal samo zato, da bi videl nekaj fraktalov..

Moja izkušnja je bila "zelo" drugačna. 100 mg se sliši približno prav za to, kar sem na vrhuncu dosledno udarjal približno vsake 3-4 ure. Naredil sem pravilo, da moram kaditi plevel, preden mi je dovoljeno začeti razmišljati o več stvareh v "obliki prahu" lol, tako da sem delal debele bong rip seje, nato pa približno deset minut kasneje v gre Meow Meow.

Ta kombinacija za približno 4 dni naravnost (ni mogel spati prvo noč, potem pa je rekel 🤷‍♂️ in nadaljeval, da bi dobil VSE hišna dela v naslednjih 3 dneh HA)

Večina izkušenj, ki sem jih slišal o njem, je evforična in kot ste opisali (čeprav so vizualne slike zame novica!), Zaradi tega moji možgani naredijo, kar jim je bilo rečeno. Plevel ohranja "zabavo", mislim, da bi jo imenoval, ustvarjalnost, karkoli. Toda sama po sebi sem vedno pripravljena na dremež, Meow Meow pravi NE, to je jebeno super lol

Vesel sem, da si se zabaval, vendar sem tudi vesel, da sva oba še vedno tukaj in ne nekje v bolniški postelji z dirjajočim srcem!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ahhhh fraktali, tako se imenujejo. Vzel sem 15 udarcev, ker je to neka posrana vape, ki sem jo kupil v Grčiji. Imel sem druge vape in bi se od enega udarca razstrelil.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ozadje telegramov je bilo tako zelo tripi 🤪
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Želim kriviti SSRI, vendar sem jih končno že skoraj opustil in še vedno nič, pred letom 2020, ko sem iskal kakršne koli vizualne učinke in si začel v grlo tlačiti pest gobic 🤢, pa sem dobil le občutek telesa in povišano razpoloženje. T'was always very nice but again, the shit I've heard you people say you've seen... "Dragon came out of the toilet and took me away to Narnia while Angels sung and played Harps above" (Zmaj je prišel iz stranišča in me odpeljal v Narnijo, medtem ko so angeli peli in igrali na harfe)

Medtem ko sem tukaj in poskušam ugotoviti, ali lahko vidim zeleno barvo malo bolj intenzivno... Pravite, da sem zavistna??? No, zavistna sem!! (Zelena od zavisti? Bi rekli? ;) )

Oprostite, bom videl, da se bom izločil.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Iskreno povedano, te vizualne podobe niso nič posebnega, komaj sem jih opazil, opazil sem le, da so stvari videti bolj trivialno. Nekoč sem videl, da imam v prihodnosti svetlolaso ženo in dve hčerki, medtem ko sem bil na dmt. Predlagam, da poskusite dmt ali ayahuasco
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Ayahuasca bi lahko bila naslednja, saj sem čez vikend spustila celotno gramsko pero DMT, mislim, da sem mislila, da bi morda, če bi ga zgradila, vse udarilo naenkrat, vse, kar je bilo za telo in je bilo lepo za spanje, če rečem, da sem bila razočarana, bi bilo podcenjujoče.

"arent nič posebnega" pravi, ko je vse, kar ste kdaj videli, točno takšen svet, kot vam je bil vedno predstavljen, sem prepričan, da bi se zgražali nad celo najmanjšo stvarjo "Not Normal", kot pravijo lol
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Bro ne moreš samo piti dmt brez maoi 😂. To bi lahko samo kadil! Wtf človek, zapravljaš dragocena zdravila!
DMT mi je vedno dajal telesni high, kot da so moje noge pred mojim telesom. Kot da so nekaj kadrov naprej, zgornji del telesa pa zaostaja.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Yooo...

Mislim, da se ti morda nekaj dogaja, prijatelj moj!

Jaz? Odpadne droge?! NIKOLI!!! Slišal sem ljudi, ki so mimogrede omenili MAOI, a to je vse. Zdaj imam novo raziskovalno temo, ki jo moram začeti obdelovati! Prav tako kot ti sem zgrožen nad možnostjo zapravljanja mamil, zaupaj mi!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Morda je vaša težava v tem, da imate preveč encimov monoaminooksidaze. Zato bi morda poskus z MAOI lahko vse rešil za vas
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Ti odgovori mi zdaj kar razblinijo glavo:
DLT1iqel9d


Zdaj imam 1000 vprašanj, ki se mi vrtijo.. Največje tho: Zakaj moj uradni vladni licencirani psihiater nikoli ni niti enkrat na glas izrekel MAIO po sedmih + receptih in več kot 2 letih, ki bi jih lahko ubil ..

Tipičen Kurt! Pozno na zabavo kot ponavadi! 🥳
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ker so dejansko nekako nevarne, vendar so sodobne tako zelo nevarne. Na starejših nisi mogel jesti nobenega sira ali čokolade, imel si močne prehranske omejitve.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Tako zelo sem jebeno vesel, da sem se danes odločil, da se prikradem na BB, dali ste mi danes veliko snovi za razmišljanje Sir, res hvala!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ni problema, brat, predlagam, da si ogledate moklobemid in prosite svojega doktorja, da vam ga predpiše. Njegova maoi brez prehranskih omejitev.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
aha, no, to je velika razlika! Ničesar ne sovražim bolj kot posrano travo no, okej, mislim, da je skunk boljši kot nobena trava????
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Velika zahvala tudi @armanimani, ker mi je med tem potovanjem delal družbo. Je odličen fant.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Vedel sem, da mi je všeč!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Poslala sem mu sporočilo na telegramu, vendar se še ni odzval, samo videl me je. Morda ga je razjezil, haha, včasih sem nadležna, ko sem preveč zgovorna. Mislim, da sem včasih preveč nora 🤪
 
Top