Mefedron me peče v nosu kot jebiga

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Izdelal sem rock 4-MMC in počakal 1 dan, da se moja raztopina posuši in kristalizira 4-MMC, odločil sem se, da ga preizkusim, in ko sem vdihnil 70 mg, me je v nosu jebilo, še posebej na koži, mislim, da je v mojem izdelku še vedno aceton..kaj lahko naredim, da posušim svoj mefedron iz acetona?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Aceton hitro izhlapeva. Kristale morate dobro posušiti na suhem in toplem mestu.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ja, zato sem imel dvom.. ampak je čudno
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
iz tega, kar komentirate, lahko intuitivno sklepam in sklepam, da ne gre za aceton, prej bo šlo za to, da vaš bromoketon ni dobro končal reakcije in so v izdelku ostali sledovi broma, bodite zelo previdni in če boste pozneje opazili srbenje zaradi rekristalizacije, prosim, bodite varni brez uživanja mačka
 

casperghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Katera metoda ste to kristal in jest čas Čakajte na rezultat
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Vzamem 1 g 4MMC za 1 ml vode, vodo dam v ponev, segrevam, dokler voda ne začne vreti, dodam 4MMC in ko je bil kot olje, sem ga dal v kozarec, kozarec sem postavil na podstrešje (je zelo mrzlo, ahah) in počakal en dan, bil je trden kamen, vendar mislim, da svojega praška 4MMC prej nisem dovolj filtriral, ker sem videl nečistoče v ponvi, ko sem zavrel vodo
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Za Naslednjič dodajte več metilamina v svoji sintezi je zelo možno, da z vašo metodo kuhanja metilamin ne izpodrine dobro broma iz izdelka, rezultat pa je tista srbečica, ki vas peče v telesu.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
za 10 g 2B4M sem dal 20 ml metilamina 40 %, vendar se spomnim, da mi je prodajalec rekel, da metilamin ni 40 %, ampak malo manj, ker ga je naredil zame (če to prebereš, se ti še enkrat zahvaljujem !), tako da moram morda dati 25 ml, ne, imam samo opekline v očeh (tudi ko nosim očala, kot smučarska očala, vendar za kemijo, in masko (ABEK1), vendar to ni 2 v 1, ampak 2 različna izdelka, naslednji dan zelo jokam, ahah, ampak 2 dni po tem so normalne), to je vse, nosim rokavice in obleko 3M.

Kraj, kjer izdelujem 4MMC, je moje podstrešje in ponoči pustim odprto okno, zato je hladno. Morda reakcija ni dovolj vroča ..? Imam grelno ploščo, tako da lahko naredim vročo vodno kopel in vanjo postavim steklenico z 2B4M/M40/DCM, da se reakcija začne, vendar ne vidim temperature, zato...

Imam še eno vprašanje, ko v svojo 4MMC freebase dodam HCl in aceton, lahko nekaj minut mešam in filtriram ali jo moram dati v zamrzovalnik? Ker ko dam aceton, vidim kamne 4MMC in je zelo zelo bel, tako da morda lahko to storim?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ok prijatelj ... no, potem je s popolno gotovostjo jasno, da metilamin ni dobro opravil svojega dela in mu ni uspelo izpodriniti broma, kar povzroča ta solzni učinek ... Metilamin, ki ga uporabljate, ni v pravilnem razmerju, zato ga morate dodati več...ok?, v naslednji seriji dodajte 30 ml ali 35 ml metilamina, kar ne bo pokvarilo vašega dela, nasprotno, presežek metilamina na splošno spodbuja sintezo bromoketonov, izdelanih v domačih laboratorijih, saj nadzorovano okolje za sintezo ni na voljo. poskusite narediti še eno serijo in pri sobni temperaturi mu dajte več časa, da dobro reagira, njegovo osnovo sem vsaj trikrat dobro očistil z destilirano vodo, in da, ko dodajate hladen hcl po kapljicah pri 1:5 z ledeno hladnim acetonom, dajte svoje magnetno mešalo na polno hitrost, ker ko je hcl dodan na osnovo, mora biti ta v stalnem gibanju, da nastane sol (to lahko traja nekaj časa, da se začnejo pojavljati kristali mefedrona), ko pH doseže 5 njegovo steklo Oborina mora biti polna kristalov, naj se še dolgo giblje in jo nato za nekaj ur postavite v zamrzovalnik. Ko je to končano, kristale filtrirajte in jih dobro posušite, da nadaljujete z njihovo rekristalizacijo v acetonu in vodi.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nimam magnetnega mešala, 4MMC izdelujem z majhno stekleničko vodke, tako da.. vendar ga lahko kupim ali morda poznate kakšen pripomoček za hitro mešanje raztopine za ta čas? Raztopino lahko počasi mešam v kozarcu nekaj minut, ne? In morda je to razlog, zakaj moj izplen ni bil dober!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Najboljša možnost bi bila, da vložite nekaj evrov ali dolarjev, odvisno od vaše lokacije, v magnetno mešalo, tudi če je eno od tistih poceni, ki ne greje, ampak bo le stresalo podlago, vendar sem prepričan, da ga boste veliko uporabljali, in ko ga boste kupili, ga boste lahko tudi uporabljali. da opravite vse delo od začetka do konca. Za zdaj pa morate njegovo osnovo postaviti v čašo in nenehno mešati s paličico, medtem ko dodajate hcl, vedno ne pozabite, da mora biti med oblikovanjem kristalov vse zamrznjeno, lahko uporabite vedro, polno zdrobljenega ledu, in vanj med led z osnovo postavite svoj kozarec ter počasi dodajate hcl.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Okej, to bom naredil, idk, če bom kupil vevorove stvari ali ne, mislim, da jih bom, ker so poceni !
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
V vaši prejšnji temi sem vam napisal, da imate približno 1,5 grama nečistoče metilamin hidroklorida. Naučite se pozorno brati - s tem boste rešili številne težave.

Ps. Pred tednom dni sem predvidel to težavo)
 
Top