N-(2-fenilpropil)-piperidinon

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Bral sem prispevek o sintezi fentanila in upal sem, da lahko kdo poda nekaj informacij ali vodnik o tem, kako izdelati ta predhodnik alfa metil fentanila. Ta spojina se zdi dober kandidat za domačo uporabo, saj je ravno dovolj močna, da je poceni, vendar dovolj dolgotrajna (domnevno naj bi bila daljša od običajnega fentanila, ne najdem za koliko), da je bolj praktična.

Vem, da je mogoče fenil 2 bromopropan izdelati iz allilbenzena in hidrobromske kisline, mislim, da, ampak ali obstajajo še kakšne druge poti?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kaj pomeni "za domačo uporabo"? Ta snov je izjemno močna in lahko v primeru nespametne napake povzroči smrt. Ekipa foruma BB vam iz varnostnih razlogov ne priporoča njene izdelave ali uporabe.
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Da, zelo močan, vendar imo s pravimi previdnostnimi ukrepi, kot so plinska maska, nekatera dolga oblačila, da se prepreči absorpcija skozi kožo, brisanje vsega po sintezi in med njo, da se odstranijo vsi ostanki, morda celo nekaj naltreksona/naloksona pred roko, da bi bili dodatno varni, lahko to naredimo brez večjih težav imo.

Poleg tega bi bilo treba izdelati le majhne količine, da bi podprli navado. Če je nekdo na točki izdelave fenta, ima navado ali pa jo bo kmalu imel.
 

findus78

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Ali ste prepričani o tej informaciji o moči α-metilfentanila, videl sem že kakih 6 različnih virov, vsi navajajo različno moč, od 50x do 200x, 100x, 7000x morfija, mislim, da je zadnji vir verjetno zamenjal tega za 3-metil-F. Wikipedia pravi: α-metilfentanil ima podobne učinke kot fentanil. Po masi je manj močan zaradi manjše afinitete za vezavo na ciljno mesto
 
Top