Question potrebujete priročnik za sintezo kardiotoksičnega strupa.

beth814

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 19, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, želim sintetizirati strup, s katerim bi se ubil, ker preveč trpim in je evtanazija v moji državi nezakonita (zdravstvena vprašanja), in ker sem srčna oseba, želim sintetizirati kardiotoksičen strup

Razmišljal sem o digitalinu, vendar ne vem, kako ga pridobiti iz digitalisa lanata (kakršne koli informacije so dobrodošle).

Razmišljam tudi o sintezi strupa iz kemikalij, ki jih lahko kupim v supermarketu in lekarni,

Nočem se mučiti več ur, želim si infarkt, zato vas prosim, da mi pomagate.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Premalo prispevka.
Poskusite biti tukaj bolj aktivni, prinesite več koristnih informacij in potem lahko pričakujete, da vam bo kdo pomagal najti uličnega preprodajalca kakšnega rjavega kardiotoksičnega sranja.
 

Bromoski

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sliši se kot grozen način smrti, na forumih za samomore se govori o drugih stvareh, ki bi bile neboleče, če bi bile pravilno izvedene, vendar se tu ne bom spuščal v podrobnosti.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Oh, daj no, kolega, to je žalostno. se zavedaš, da boš verjetno samo preživel, vendar boš do konca življenja pohabljen in tudi končal na oddelku. tudi ne mislim, da strup ne bi bil boleč. tldr gredo spremeniti smt i yo življenje, dobijo pomoč ali smt in vsaj poskušajo biti bolj srečni samomor rl aint rešitev za karkoli.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Samomor ni rešitev, moj prijatelj. Razkrijte svoje težave, morda boste dobili pomoč.
 
Top