Potrebujete razlago o vakuumskem adapterju v knjigi Fester

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Začel sem se učiti, kako izdelati metamfetamin, tako da sem prebral Secret Of Methamphetamine Manufacture 7 edition by uncle fester, zmotilo me je poglavje 3 preparation of phenylacetone, o vakuumskem adapterju je fester razložil, da v vakuumski adapter vtaknem bombaž in 2 čajni žlički drierita ter spet vtaknem bombaž, To naredi posteljico iz drierita, ki preprečuje padec v bučko, in vstavljanje traku v vakuumski nastavek, kakšna je funkcija vstavljanja traku v vakuumski nastavek, in ali lahko pošljete razlago, kako vstaviti trak v vakuumski nastavek, dajte mi sliko, bolje je, da sem še vedno novinec

Hvala za odgovor.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Hm, mislim, da ima v mislih cev za sušenje, ki je polnjena z vato in sušilnim sredstvom, tako da se ne nabira vlaga, ampak suh zrak.
UHBnZm90aw
YWqUD2FEnc

No, knjige ne poznam, ampak tako si predstavljam.
 

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ali se cev za sušenje razlikuje od vakuumskega adapterja?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Številne laboratorijske naprave, ki imajo priključek za zrak, se imenujejo vakuumski adapterji.
Rekel bi, da je vakuumski adapter širok izraz, sušilna cev je vsekakor vrsta vakuumskega adapterja, uporablja se za sušenje vsesanega zraka, obratno se sploh ne uporablja. Potem je treba uporabiti bombaž in sušilno sredstvo, ki se točno prilega cevi za sušenje.
 
Top